Худнуть від зеленої кави

Зелений кава сьогодні дуже популярний, оскільки його активно просувають, як засіб схуднення, але худнуть від зеленої кави насправді? Розглянемо властивості і спосіб приготування цього напою.

Худнуть від зеленої кави

Ефект зеленого кави

Відомо, що жиросжигающие ефект заварених зелених зерен кави викликав інтерес у наукових колах і не зовсім адекватний у інших людей. Вся справа в тому, що хлорогенова кислота затримує розщеплення вуглеводів у травному тракті, а також уповільнює всмоктування вже розщепленої глюкози в кров з шлунка.

Мова йде про вуглеводах, так як ті з них, що швидко всмоктуються і є жировими відкладеннями, які так не подобаються. Крім того, коли вуглеводів в їжі не вистачає, дана речовина сприяє розщепленню вже існуючих жирових клітин. Ось в цьому і полягає головний ефект і властивість зеленої кави.

У зеленому кави також присутній кофеїн, який, як ви знаєте, сприяє прискоренню обміну речовин, що також запобігає утворенню зайвих жирових відкладень. Таким чином, було доведено, що поєднання зеленої кави разом з іншими методами боротьби із зайвими кілограмами дозволяє прискорити отримання результату. Тобто якщо ви перейшли на здорове харчування, займаєтеся спортом, вживання зеленої кави може прискорити отримання результату. Але сам по собі він не ефективний.

Як правильно приготувати зелений кави

Щоб схуднути за допомогою зеленої кави крім дієти і фізичного навантаження важливо також пити цей допоміжний продукт. Має сенс вивчити не тільки, як правильно заварювати зелений кави, але і навчиться робити це смачно. До речі, до смаку кави звикають не відразу.

зелений кава насправді цілком можна приготувати, як і звичний чорний. Попередньо помолоти зерна в кавомолці, після чого заварити зручним методом. Якщо ви звикли натуральний чорний варити каву в турці, точно також можна вчинити і з зеленим. Пам’ятайте, що для приготування в джезві помел повинен бути дуже дрібним, майже в пил.

Якщо ви хочете зварити напій допомогою кавомашини, коли отримана рідина потім проходить фільтрацію, то помел тут потрібно зробити великим. Заварювати зелений кави можна в кавники і просто звичайній чашці.

Пити зелений кави можна в будь-який зручний час, але тільки не відразу після їжі. Навпаки рекомендується пити напій перед їжею. На думку дієтологів, пити більше 6 чашок у день небажано, а от менше трьох безглуздо.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.