Холодний кави з молоком і медом

Чашечка гарячої кави дуже гарна вранці, щоб остаточно прокинутися. Але що робити в спекотний літній день, коли мозок просто «плавиться», можна зосередитися на роботі і жаркий дурман пригнічує енергію? Прості прохолодні напої тільки вгамують спрагу, але нам потрібно гарненько освіжитися, здригнутися і розігнати парку слабкість. Відмінне рішення в цій ситуації – холодний кави з молоком і медом, який не тільки добре підстьобне, дасть заряд енергії, але й відкриє нові горизонти смаку.

Рецепт холодного каву з медом і молоком.

Інгредієнти для приготування холодної кави:

  • міцний чорний кави – 500 мл;
  • молоко – 200 мл;
  • мед – 4 ст. л;
  • мінеральна вода – 200 мл;
  • цукор – за смаком.

Приготування холодної кави з молоком і медом.

Зваріть чорну каву звичним для вас способом. Чим міцніше, тим краще. Найбільшу міцність напою можна отримати, готуючи його в турці по-турецьки.

Коли кава буде готовий, то його потрібно процідити, перелити в підходящу ємність і дати охолонути до 40-50 градусів.

Додати мед, і при бажанні цукор. Все розмішати. Треба зауважити, що мед при температурі понад 60 градусів втрачає свої корисні властивості і смакові якості, тому його і треба додавати у вже остиглий кави.

Знову остудити кави (можна поставити в холодильник), додати холодне молоко, мінеральну воду і кілька кубиків льоду. Холодна кава з медом дійсно відмінно вгамовує спрагу і дає хороший заряд енергії.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.