Характеристики та опис сорту кави Марагоджип

Характеристики та опис сорту кави Марагоджип

Чашечка підбадьорливого і гарячої кави з повітряної і ніжною пінкою. Вранці цей напій особливо набуває популярність за свої підбадьорливі і тонізуючі особливості. Складно знайти того, хто б не любив цей напій, який має безліч сортів. Одним з найпопулярніших є марагоджип.

Опис сорту марагоджип

Характеристики та опис сорту кави Марагоджип

Цей сорт отримав своє поширення випадково. Це відбулося шляхом схрещування різновидів кави. Іншими словами, марагоджип є результатом запилення декількох видів кави. Назва напою походить від однойменного бразильського міста, поблизу якого цей сорт і був виявлений. Біля місць, де росте цей дивовижний вид кави, вирощувався сигарний тютюн. Можливо, це ще одна причина того, чому ця кава так подобається тим, хто не проти викурити сигару іншу.

Характеристики та опис сорту кави Марагоджип

Сорт такої кави виник випадково, ставши результатом самого першого досвіду бразильців, метою якого було виростити кави на батьківщині. Але місцеві плантатори точно не знали, які дерева приймуться, тому напевно висадили всі сорти кави. Багато з них загинули, а інша частина – переопылилась. Саме в результаті цього було отримано урожай великих зерен. Бразильці почали розвивати цей унікальний і невідомий до того моменту сорт. Але особливо приємно те, що цей виявився сорт невибагливий до перепадів температур, так і погодних умов.

Зараз цей сорт вирощують в різних регіонах, але скрізь врожаї відрізняються вираженими характеристиками: щоб отримати каву для вибагливих гурманів, збираються тільки великі зерна – саме з них можливо отримати напій, наділений специфічними ароматичними напоями, властивими тільки цьому сорту.

Маргоджип – це один з найпопулярніших сортів кави у всьому світі. Зерна цього сорту кави в 4 рази більше, ніж у інших сортів арабіки. Для того щоб виростити його використовуються інноваційні сучасні технології, які і відповідають за одержання високих смакових і ароматичних характеристик.

Найчастіше маргоджип застосовується для приготування сумішей для кави. Ті, хто пробував такої кави, запевняють, що смак є дуже специфічним. Ось чому з метою відтінити такий оригінальний смак цей сорт микшируют з іншим сортом. Але зустрічаються і ті, хто вживає маргоджип в так званому чистому вигляді, щоб розкуштувати унікальність і незвичність сорти, так полюбився у всьому світі.

Сорт вирощується на великій висоті – приблизно 750 метрів до моря. Тому цей сорт не відносять до групи високогірної арабіки. Якщо говорити про смак такого розкішного напою, то він унікальним чином поєднує в собі як квіткові, шоколадні, так і фруктові нотки.

Відео: Кава в зернах відгуки // Огляд кави Нікарагуа Марагоджип в турці // Nicaragua Maragogype Coffee

Характеристики кави марагоджип

Головна особливість кави – це величезні розміри зерен кави. До додаткових переваг і нюансам відносять те, що плантатори не змогли отримати однаковий смак зерен, тому смакові якості нестабільні і варіюються залежно від урожаю і місця висаджування культури. Тому і кожна партія продукту наділена своїм божественним і терпким смаком.

Що стосується зерен, то вони характеризуються пористою структурою, яка ніби губка, здатна увібрати в себе всі корисні властивості, вітаміни і корисні речовини з грунту, цілющого повітря. Такі якості безпосередньо впливають на те, якими смаковими якостями та ароматом буде наповнена ваша чашка цього напою.

Тих, хто вже не може жити без такого напою, підкорив виражений шоколадний смак. Це стосується як безпосередньо зерен, так і вже звареного напою. Дивовижний, ніжний, з домішкою тютюну помел зводить з розуму. В ароматі також спостерігається незначна кавова кислинка, яка грає роль нюансу. Такі характеристики присутні в цьому багатому за смаковими якостями напої.

Кава має красиву, стійку пінку з нотками мармуру. Смак дуже густий, насичений і має невеликий гіркотою. І це можна порівняти з тим, що в помел ніби трохи додали робусти. Цінителі кави переконані, що подібний присмак є дуже доречним, бо акцентує увагу на «кофейности». До кінця вживання напою виникає кислинка, яка розбурхує свідомість багатьох.

Кава володіє легкою консистенцією, здивує вас винним ненасиченим смаком з домішками лісового горіха. Ніжний і приємний аромат – це «фішка» напою. Настій дуже міцний, тому відрізняється яскравістю і іскристий смакового букета.

Напій особливо цінується за ненав’язливий розкішний смак, а також вишуканий відтінок, чарівний, божественний аромат. Але, як і інший кави, це необхідно вживати в міру, бо як виявлено його виражені тонізуючі особливості.

Марагоджип – унікальний і по-своєму дивовижний сорт кави, який розкриває для вас всі грані незвичайних смакових відчуттів. Ви отримуєте незрівнянні відчуття від процесу обжарювання.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.