Вся правда про зелений кави

Зелений кава увійшов в моду в якості нового продукту для схуднення, тому він зустрічається все частіше на прилавках. Вся правда про зелений кава – являє собою опис даного продукту на організм, без бажання його просунути і розрекламувати. Насправді зелений кава активно застосовується в дієтології, кулінарії та косметології.

Вся правда про зелений кави

Як з’явився зелений кава?

Зелений каву як напій почали пити після того, як вчені провели дослідження довели, що при термічній обробці продукт позбавляється безлічі корисних властивостей. Сьогодні кавові зерна не тільки обсмажують, але й піддають впливу різного роду промислових технологій. Вченими був зроблений висновок: в зеленому кави менше кофеїну, а ще він багатий хлорогеновою кислотою, яка руйнується при обжарюванні.

Кава в зернах

В даний час кава надходить у продаж в двох видах: розчинному і зерновому. Якщо ви любите натуральні продукти і готові самостійно зайнятися процесом приготування зеленого напою – зверніть увагу на зелений кави в зернах.

Зелений кава можна вживати як в несмаженій, так і в обсмаженому вигляді. У першому випадку напій буде схожий на трав’яний чай, який припаде до смаку не кожному, в силу своєї специфічності. Тому важливо купувати гарні та якісні зелені боби.

Розчинна кава

Перевагою розчинної зеленої кави є те, що за вас вже про все подбав виробник – все, що від вас потрібно для приготування зеленого кава — це залити його гарячою водою. Технологія створення продукту точно така ж, як і у випадку з чорним братом, за винятком процесу обжарювання. Так, існує три методи: виробництво сублімованого, гранульованого та порошкоподібного кави.

Сублімований зелений кави вважається найбільш якісним серед розчинних. Міцний кавовий настій заморожують, після чого випаровують лід, а каву залишають в кристалічному вигляді. Далі його поміщають у вакуум, де кристали зневоднюються, і при цьому кава зберігає свій аромат і смак набагато краще. Так сублімована кава вважається самим приємним і дорогим.

Гранульована кава створюється в результаті парообработки кавового порошку, коли він накопичується в гранули. За рахунок цього кава набуває кращу розчинність, однак його ароматичні і смакові якості погіршуються.

Порошковий кави найдешевший, а процес його виробництва складається з очищення, дрібного дроблення та обробки гарячою водою під тиском. Після цього кава охолоджують, пропускають через фільтр і висушують.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.