Вплив кави на волосся. Кава для волосся – користь

Кава використовується в багатьох косметичних засобах і домашніх рецептах по догляду за волоссям, тому важливо знати, який вплив кави на волосся надає. Кава для волосся застосовується в створенні масок і фарби, а користь від такого косметичного засобу величезна, починаючи від надання волоссю кавового відтінку до поліпшення стану шкіри голови і волосяних цибулин.

Вплив кави на волосся. Кава для волосся – користь

Користь кави для волосся

Про позитивний вплив кави на волосся ведуться дискусії навіть у світі науки. Так, наприклад, втирання кавовій гущі допомагає в боротьбі з облисінням. Також кавовий відвар надає приємний відтінок і блиск локонам. Після застосування засобів на основі кави волосся стає шовковистою, міцніше і гущі. В якості приємного бонусу – відбувається скрабування шкіри голови, що теж дуже корисно для волосся, оскільки шкіра очищається і волосяна цибулина може вільно рости і дихати.

Вплив кави на ріст волосся

У міжнародному журналі дерматології були опубліковані результати досліджень, в якому йшлося про те, що кава може використовуватися як стимулятор волосяних фолікул. Проведене дослідження показало, що завдяки кофеїну блокується процес ураження волосяних фолікул, що вважається причиною облисіння у чоловіків.

Доктор Фішер з німецького Університету в Єні провів експеримент по впливу кофеїну на зростання волосяного фолікула. За його словами, кофеїн є дуже популярним речовиною, однак про його вплив на ріст волосяного фолікула людини відомо вкрай мало. За його твердженням кофеїн можна вважати одним із перспективних кандидатів для стимуляції росту волосся.

У своїх дослідженнях доктор Фішер використовував біопсію шкіри голови чоловік на ранній стадії втрати волосся. Він помістив в 14 пробірок з розчинами, що містять різну кількість кофеїну, волосяні фолікули різних людей. Потім він залишив зразки волосся в лабораторії на 8 днів і протягом цього часу стежив за їх зростанням.

Коли Фішер зробив аналіз і порівняв волосяні фолікули оброблені кофеїном з тими, які таку обробку не проходили, він виявив досить цікавий результат. В середньому зростання фолікул отримували кофеїн збільшився приблизно на 46% у порівнянні з контрольною групою. Також життєвий цикл волосся, після обробки кофеїном був продовжений приблизно на 37%. Таким чином, кофеїн збільшив довжину волосків від 33 до 40 %.

Поради по застосуванню кави

Рекомендації по використанню кави для волосся:

  • Каву треба брати дрібного або середнього помелу;
  • Використовувати тільки натуральний кава без добавок і ароматизаторів;
  • Кава можуть використовувати тільки дівчата з темним волоссям;
  • Чим свіже кави, тим краще буде результат.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.