Ворожіння на каву або на кавовій гущі

Ворожіння на каву або на кавовій гущіКава люди відкрили для себе дуже давно, і вже з того часу з’явився спосіб подивитися в майбутнє, завдяки цьому напою. Таким способом є ворожіння на кавовій гущі. У кожній країні ворожки використовують свій метод вилучення інформації з кави. За таку довгу історію багато методів вже втрачені, хоча і до нашого часу дещо дійшло.

Традиційне гадання на кавовій гущі починається з того, що потрібно заварити каву в пропорції 1-2 ч. л. на 100 мл води. Варити таку каву слід у турці і виливати в чашку разом з гущею. Потім випити, тільки без додавання будь-яких підсолоджувачів. Під час того, як будете пити, потрібно придумати питання. Коли кава буде випито, а на дні залишиться чорна гуща, чашку необхідно прокрутити три рази за годинниковою стрілкою, тільки так, щоб залишки кави расплескались по стінках. Потім різко перевернути чашку на блюдце і залишити в такому положенні на 2 хвилини. Зняти чашку з блюдця і подивитися на утворилися малюнки, як білі, так і чорні.

Існує також древній спосіб ворожіння на кавовій гущі. Цей спосіб більш тривалий і старий. Для цього гадання найкраще підготувати сирі зерна і самому їх приготувати. Спочатку потрібно їх обсмажити, остудити і перемолоти. Що стосується сорту, то це не має значення, можна брати будь. Якщо ви берете кави магазинного помелу, то він не підійде. І ще, краще всього молоти не до однорідного стану, а щоб залишалися різнорозмірних частинки.

Зміст:

 • Як варити каву для ворожіння
 • Тлумачення символів у ворожінні на каву
 • Інші методи ворожіння на каву
 • Як вибрати час для ворожіння
 • Як почати гадати і яка саме потрібна чашка для цього?
 • Цифрова символіка
 • Буквена символіка
 • Інші види ворожіння
 • Деякі приклади тлумачень
 • Відео

Як варити каву для ворожіння

Варити таку каву треба в пропорції 2-3 ст. л. на 200 мл води, тобто буде дуже міцний. Після варіння залишити кави на деякий час охолонути. Потім злити рідину, а гущу залишити в турці. Той, хто буде гадати, надпиває з склянки холодний кави (десь 7 ковтків) і загадує питання. Залишилася воду зі склянки вилити в турку з гущею і ретельно перемішати. Потім вилити все у велике плоске блюдо, головне, щоб воно було плоске і без малюнків, щоб нічого не відволікало. В такому стані кави залишити на кілька хвилин і потім, похитуючи, злити воду. Далі можна вже розглядати отримані малюнки та ворожити. Коли кава ще більше підсохне, малюнок буде виразніше видно. Малюнок після такого ворожіння повинно бути добре видно, але якщо він розмазаний, то це, значить, що ви, під час загадування питання, думали ще про щось або не чітко сформулювали питання. Це також вказує на те, що гадання необхідно відкласти до наступного разу, ні в якому разі не починати гадати відразу після невдачі. Повторити ворожіння краще всього через 7 або 21 день.

Тлумачення символів у ворожінні на каву

Самим захоплюючим під час ворожіння на кавовій гущі є тлумачення символів, що і дає волю уяві і фантазії.
Існує безліч тлумачень, але можна виділити найбільш поширені:
— сидить птах символізує щастя і удачу;
— летить птах вказує на те, що вам незабаром відкриється справжня суть якоїсь справи або людини;

 • на гущі бачите квадрат або прямокутник – в реальному житті це пророкує невірність того чоловіка, на якого гадаєте. Але, якщо ворожите на себе, то ви будете мати успіх у протилежної статі;
 • яскраві кола, без крапок і нерівностей вказують на прибуток, тобто гроші;
 • коли кола з крапками і бугорочками, то це є символ появи дітей;
 • коли на блюдце видно коло з чотирма бугорочками, то такий малюнок обіцяє народження малюка, який відіграє важливу роль у вашому житті;
 • бачите житло, а також сонце над ним у формі кола – в недалекому майбутньому придбаєте будинок;
 • але коли видно будинок трохи розвалений, а сонце перетинається лінією, то це знак того, що ваші плани можуть зруйнуватися через несподіванки, можете втратити і будинок, і всі гроші.

Ворожіння на каву або на кавовій гущі

Інші методи ворожіння на каву

Ще є такий метод ворожіння на каву:
1. На кавове дерево потрібно навішати папірці чи картки з бажаннями і закрити очі гадающему. Після цього він повинен підійти до дерева і зірвати картку. З яким бажанням зірве, то і збудеться. Таке ворожіння особливо актуально в День святого Валентина.

2. Можна і так: загадати бажання і взяти жменю кавових зерен. Потім порахувати, скільки ви взяли і якщо число парне, то відповідь ствердна, а непарне – негативний. Коли долоні впало кілька зерен, то, значить, що результат ворожіння може змінитися, якщо обставини складуться по-іншому. Але, і в цьому випадку потрібно порахувати залишилися зерна, тому що непарна їх кількість вказує на те, що результат зміниться в кращу сторону, а парне – в гірший.

Як вибрати час для ворожіння

Гадати з допомогою кави потрібно на світанку або після заходу сонця. У світлий час доби можуть гадати тільки люди з дуже сильною енергетикою, оскільки результат може сильно відрізнятися від реальності. Якщо ж ви ще вірите в те, що робите, то результати ворожіння на каву можуть сильно здивувати.

Як же починати гадати на кавовій гущі? Для початківців це дуже важливо, тому що від правильного проведення ритуалу залежить точність результату. Не варто думати, що процес ворожіння буде дуже важким, треба тільки запастися терпінням і уважно вивчити всі тонкощі і правила. Кожен може навчитися якщо того побажає.

Ворожіння на каву дуже давно використовується і може сильно здивувати своїм пророцтвом. Людині властиво бажати дізнатися про своє майбутнє, так що, якщо існує така можливість, практично кожен може нею скористатися. Особливо часто загадують свою долю і все що з нею пов’язано. У всі часи люди хотіли дізнатися себе, свої можливості, здібності та це не зупиняло їх ні перед чим, навіть якщо знадобитися вдаватися до допомоги потойбічних сил.

Існують різні люди – деякі навіть дуже скептично ставляться до таких ворожінь, вважаючи їх обманом. А інші просто гадають заради розваги. Але, є ті, хто дуже серйозно до цього ставляться, не приймаючи ніяких важливих рішень, не звіривши долю на кавовій гущі.
Ось, наприклад, кожна людина має здатності бачити свою лінію долі на руці. Так, що не потрібно мати якісь вміння або сили, тільки бажання.

Для того, щоб прочитати свою долю на кавовій гущі, слід заварити міцну каву і випити його дуже повільно, розслабившись і насолоджуючись. Після цього слід подивитися на гущу, що залишилася в чашці, можливо, побачите малюнки, які вкажуть на вашу подальшу долю.

На перший погляд, може здатися, що ворожіння на кавовій гущі – це дуже просто, але таке вміння порівнюється з точними науками, тільки замість формул і цифр, символи і знаки.
Тим, хто буде гадати важливо мати сильне уяву і спостережливість. Для початку потрібно потренуватися на кількох простих рисунках, розтлумачити нескладні символи. А вже після цього можна створити для себе схему тлумачення і бачити те, що інші не помічають. Всі досвідчені ворожбити знають, що залишок кави в чашці завжди перетворюється в якийсь символ чи малюнок, який може багато про що розповісти.

Ще з давніх часів таке ворожіння вважалося ключем до розгадки людської долі, його внутрішнього світу, душевним станом і до майбутнього життя. Уміння прочитати на гущі долю людини, його внутрішній світ може тільки той, хто має деяку практику. Необхідно бачити утворилася картинку цілою і всеохоплюючою. Якщо у вас не дуже вийшло з першого разу, ви не повинні залишати ворожіння, треба розвивати свої здібності і уміння.

Найголовніше в такому ворожінні – це символи, які вимальовуються в руках людини, яка ворожить з допомогою сили енергетичного поля.
Ворожіння на каву або на кавовій гущі

Як почати гадати і яка саме потрібна чашка для цього?

Форма чашки в такому ворожінні має дуже велике значення. Вона повинна бути округлої форми, з гладкою поверхнею і бажано білого кольору, щоб ніщо не відволікало від ворожіння, а також, щоб чітко було видно всі лінії символів. Ні в якому разі не можна використовувати чашку з ребристою зовнішньою поверхнею, якщо ця ребристість відображається всередині чашки. Ніякі нерівності не повинні відволікати, тому що вони можуть спотворювати зображення і сильно заважати передрікання.

Як вже говорилося кави для ворожіння має бути свіжі, без зайвих добавок цукру або молока. Використовуються тільки кава і вода. Якщо ви не можете пити каву без цукру, то дозволяється у чашку насипати невелику кількість цукру, тільки при цьому, дуже ретельно його перемішати, щоб після того, як ви вип’єте його, на дні залишилася тільки кавова гуща. Після того, як залишиться кавова гуща, її треба розмішати непарну кількість разів, тримаючи чашку в лівій руці.

Потім потрібно перевернути від себе чашку н блюдце, залишивши в такому положенні на 3-4 хвилини. Це необхідно, щоб весь кава закінчився по стінках в блюдце і утворився малюнок, який і вкаже на вашу долю. Коли все буде готово і вся гуща буде на блюдце, можна приступати до ворожіння.

Слід підняти чашку і повільно піднести до себе. Потім уважно розглянути символ під всіма кутами. Іноді буває дуже важко побачити малюнок, цей процес може зайняти навіть хвилин 10, поки що чітко вималюється.

Якщо ж відразу видно точний і чіткий малюнок, то, отже, що для гадающего бажання буде дуже важливим. Якщо ж картинка нечітка і тільки нагадує якийсь символ – гадающему потрібно включити свою інтуїцію і уяву, щоб дізнатися, про що говориться у ворожінні.

Ще з давніх часів говорили, що силу в такому ворожінні має саме рука, якою людина тримає чашку. Саме ця енергетика притягує до себе, так що символи, які розташовані ближче до пальців, особливо точно вкажуть на долю людини, його родину, дім і особисте життя.

У гадання на кавовій гущі дуже важливо правильно бачити малюнок – його треба дивитися від ручки чашки за годинниковою стрілкою. Кажуть, що всі символи, які розташовані та направлені до ручки чашки, вказують на прибуток, достаток, приїзд або новину. Якщо ж малюнок направлений в протилежну сторону, то це означає, що все відбудеться з точністю до навпаки – збитки, втрати, від’їзд.

Цифрова символіка

Ще ворожки кажуть, що якщо символ знаходиться праворуч від вушка чашки, то це говорить про його минуле, але коли по праву сторону – про майбутнє. Ворожіння на кавовій гущі ще називають точною наукою, тому що тут важливо точно бачити і знати конкретний образ і цілісності складати всю долю.

Іноді, ворожачи на кавовій гущі, можна побачити якісь цифри або числа. Їх можна трактувати по власній інтуїтивної системі, або вдаватися до асоціацій. Але, існують певні стандарти, до яких можна вдаватися в цей момент:

 • 0 символізує щасливу долю, тому що вас супроводжує щаслива зірка, яка була дана при народженні;
 • 1 вказує, що хтось з вашого оточення вас любить, тільки потрібно уважніше придивитися;
 • 2 віщує якусь хворобу;
 • 3 – до прибутку або до відмінної торговельній угоді;
 • 4 – до удачі, яка чекає в недалекому майбутньому;
 • 5 – символ пліток і брудний, порожніх розмов;
 • 6 – вас чекає швидка весілля;
 • 7 – ця цифра символізує велику удачу, мир в сім’ї і любов;
 • 8 – віщує сварку з близькою людиною;
 • 9 – вас чекає зустріч з новими, цікавими людьми, з якими приємно провести час;
 • 10 – до великого щастя.

Буквена символіка

Що стосується букв, то не має сенсу тлумачити весь алфавіт, тому що асоціативне їх значення буде набагато точніше, ніж що-небудь. Але, можна розібратися в декількох стандартних значеннях:

 • А – ви подолаєте всіх ворогів;
 • Б – ви будете мати владу і вплив над ким-то;
 • В – ця буква вказує на невезіння;
 • Д – до збитків та втрат;
 • Е – слід прислухатися до своєї совісті;
 • Н – дуже тривожний знак, від якого нічого доброго не слід очікувати;
 • П – знак вказує на брехня і приховування правди;
 • З – до нового знайомства чи приємної зустрічі;
 • Х – очікування швидкої весілля;
 • Ю – якась тривога, страх;
 • Я – великі зміни в кращу сторону.

Вперше ворожіння на каву з’явилося в Латинській Америці ще в XIV столітті. З допомогою такого ворожіння аборигени намагалися передбачити результати майбутньої полювання. У нашій країні такий напій з’явився набагато пізніше і був досить рідкісним і дорогим. З того часу і з’явилася традиція, що гадати повинен хтось інший, хто в цьому розбирається. Але, в наш час ситуація дещо змінилася і вже кожен може спробувати передбачити свою долю з допомогою кавової гущі. Але, слід нагадати, що кава перед ворожінням найкраще вживати без цукру, щоб не відволікатися на смак, а думати тільки про бажання і майбутній ворожінні.

Інші види ворожіння

Є ще багато видів ворожіння, ось ще один варіант:
Це ворожіння трохи складний і займає більше часу. Спочатку потрібно заварити каву і злити всю кавову гущу в чашку. Потім накрити чашку блюдцем і перевернути, краще всього зробити це кілька разів, щоб гуща краще прилипла до чашки. Після цього, не перевертаючи, зняти чашку з блюдця, а в блюдце налити води. Занурити кілька разів чашку з гущею в блюдце з водою. Під час занурення цього необхідно вимовляти такі слова «вірність, дружба і згода» або «що загадано, те збудеться». Ці слова потрібно повторювати дуже тихо, щоб ніхто не почув, а чашку при цьому не крутити і не упускати.

Тільки після цього ритуалу слід підняти чашку і розглядати отримані символи на стінках. Розглядаючи малюнок, необхідно включати фантазію та інтуїцію. Головне не придумувати собі значень, а ловити швидкоплинні асоціації, щоб ваші результати збігалися з загальноприйнятими.

Деякі приклади тлумачень:

 • Силует людини вказує на швидке побачення.
 • Голий силует пророкує швидку зустріч для коханців. Такий малюнок також символізує ненайденную річ, якщо вас перед цим обікрали.
 • Силует будинку, церкви, вежі вказує на виконання заповітних бажань.
 • Млин – ознака неприємностей, брехні й фальші.
 • Ворота – до швидкого приїзду людини, який давно виїхав і якого ви чекаєте.
 • Квіти передбачають побачення, любовну зустріч, також такий символ означає любов і романтичні відносини.
 • Дерева означають сварки між закоханими людьми.
 • Ліс – сварки між рідними.
 • Собака – символ вірності.
 • Кішка ж, навпаки, – зрада, підступність.
 • Вовк або ведмідь – до невдач, як в любові, так і в кар’єрі.
 • Кінь же означає, що у вашому оточенні є вороги, про яких ви і не знаєте. Також такий символ свідчить, що у вашому житті скоро будуть великі втрати і збитки.
 • Гори побачити в чашки з кавовою гущею вказують на смуток і печаль.
 • Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.