Властивості зеленого кава для схуднення

Про зелений кави ви, ймовірно, чули вже дуже багато, але які саме властивості зеленого кава для схуднення допомагають у даному питанні? Вважається, що головним особливим компонентом є хлорогенова кислота, оскільки вона являє собою потужний антиоксидант. Який, у свою чергу, є сильним очисним засобом для людського організму, а значить, допомагає виводити вільні радикали. В даний час учені продовжують вивчати якими властивостями володіє зелений кави.

Властивості зеленого кава для схуднення

Відновлення роботи ШКТ

Зелений кави на 50% складається з вуглеводів, в основній масі яких переважають речовини полісахариди. Молекулярна маса кави вище, порівняно з іншими рослинами. За рахунок високого вмісту різних компонентів напій є відмінним захистом ШКТ від пошкоджень, хвороботворних вірусів і бактерій.

Знижує кров’яний тиск

У 2005 році почалися масштабні дослідження, які повинні були показати, наскільки корисний зелений кава для регулювання артеріального тиску. Дослідники зробили висновок про те, що цей напій має позитивний вплив. Експеримент проводився над групою людей з м’якою гіпертензією. Учасники тестів отримували певну кількість водорозчинного екстракту, які виходив із зелених бобів.

В результаті експериментів вивели залежність від дозування препарату показників систолічного і діастолічного тиску.

Дієта з зеленим кави

Доктор Джо Вінсон з університету Скрентона вивчав ефект втрати зайвої маси тіла під час вживання несмажених кавових зерен. Дослідження показало зниження кількості жирів в організмі без сильних змін звичного раціону харчування. Вчені підтвердили гіпотезу про ефективність напою в якості недорого засоби профілактики у дорослих людей, які мають схильність до повноти.

Джо Вінсон зазначив, що даний ефект досягається за високої концентрації хлорогенової кислоти в напої, яка прискорює всмоктування глюкози, стимулює втрату ваги і має антибиабетическими властивостями. Дана речовина практично повністю знищується при обсмажуванні зерен.

Зелений кава пригнічує апетит, знижує ризик розвитку діабету другого типу та ожиріння.

Таким чином, зелений кави можна вважати досить корисним засобом, при цьому, правда, варто враховувати протипоказання.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.