Види і способи приготування кави

Види і способи приготування кави створювалися для додання улюбленого напою нових відтінків смаку. Його аромат і смак дарує справжню насолоду, занурює в гармонію, уповільнює час і додає сил. Це найпопулярніший напій у світі, адже за твердженнями статистиків щорічно на нашій планеті випивається приблизно 700 мільярдів чашок кави. Кава входить в список безпечних для життя продуктів, створений Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Види і способи приготування кави

Чорний кава без добавок

Еспресо (Espresso)– міцний чорний кави, який подається в маленьких чашках об’ємом по 50-60 мл і без молока.

Подвійний Еспресо (Double Espresso) – це теж еспресо, але, як ви вже зрозуміли, в подвійний пропорції. Тому його подають у великій чашці на 90-100 мл

Кава по-американськи (Americano) – це традиційний кави, який готується за допомогою розбавленням еспрессо до необхідної концентрації. Таким чином, напій виходить менш міцним, залежно від співвідношення води і кави, порівняно з класичним еспресо.

Кава по-турецьки (Turkish coffee) – кава, який готується в турці на повільному вогні з додаванням води. Досить часто сюди додають прянощі – їх дрібно розмелюють і кладуть в мелену каву перед тим, як поставити його на вогонь.

Еспресо рістретто (Espresso Ristretto) – це більш міцний напій порівняно з еспресо: на столову ложку кави беруть удвічі менше води. На виході виходить 20-25 мл неймовірно міцного напою, що випивається всього за один-два ковтки. Як правило, його п’ють без цукру.

Кава з добавками

Латте (Latte) – цей напій представляє собою кави з молоком. Це фірмовий французький напій, який готують з гарячого молока і кави в рівних пропорціях, а на стіл подають зазвичай у великій склянці.

Латте Макіато (Latte Macchiato) – це фірмовий напій в Італії, який складається з еспресо, одне третини горчего молока і молочної піни. Для його приготування в келих наливається гаряче молоко, потім молочна пінка, і останнім вливають готовий еспресо, таким чином, виходить напій з трьох шарів.

Мокачино (Moccoccino) – цей напій складається з молока, кави, гарячого шоколаду, які заливаються в келих шарами.

Глясе – це французький десерт – кава приготований з додаванням цукру і морозива. Його подають холодним.

Капучино (Cappuccino) – за основу приготування береться простий або подвійний еспресо, який заварюють в спеціальну. Чашку і сервірують шапкою з молочної піни.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.