Види і сорти зеленого кава для схуднення

Види і сорти зеленого кава для схуднення бувають самими різними. З усіх сортів зеленого кава основними вважають п’ять наступних: Ефіопія Моко, Кенія АА+, Арабіка Гвадемалла, Нікарагуа, Бразилія. Не важко здогадатися, що назви сортів говорять про країну постачальника.

Види і сорти зеленого кава для схуднення

Арабіка Гвадемалла

Гватемала має невеликою територіальним простором, всього 100 тис. кв. км, але при цьому примудряється відправляти в світ понад 200 тис. тонн кавових зерен в рік і в даний час є світовим лідером з продажу арабіки. Цей кави характеризується крепкцим насиченим смаком з шоколадним відтінком. В середньому вартість 100 г такого зерна дорівнює 80-100 руб.

Ефіопія Моко

Ефіопський кава вирощується на висоті понад 1500 м над рівнем моря, що дає йому високу массосодержание хлорогенової кислоти і кофеїну. Смак готового кава трохи солодкуватий і ньому яскраво відчувається присмак тропічних фруктів. Даний кава чудово підходить для приготування в чистому вигляді еспресо. Ефіопія Моко продається за 200 крб. за 100 р.

Бразилія

Цей каву вирощують спеціально для домашньої обжарювання, і на сьогоднішній день він став дуже популярний серед усіх сортів зеленого кави. Кава Бразилія допомагає в схудненні і виведенні їх організмів токсинів. Вирощений в Бразилії зелений кава традиційно проходить суху обробку і ретельну сушку, що надає напою щільність і міцність. Вартість 100 г кави Бразилія становить приблизно 100 руб.

Кенія АА+

Кенійський зелений кава на сьогоднішній день є одним з явних лідерів серед африканських виробників кави, характеризується яскраво вираженою кислинкою. АА+ — це найвища категорія кави, вона дуже значна в 12 аукціонних категоріях комерційного значення. Розцінки на цей кава такі ж, як і на попередні два, тобто 200 руб. за 100 г кавових кенійських зерен.

Нікарагуа

Сорт Нікарагуа передбачає кавові зерна з плантацій в Нуево Сеговії, Хинотеге, Матагальпе. Найкращий нікарагуанський кава вирощується і збирається на півночі і в центрі країни. Він росте на плантація високо в горах, а тому піддається серйозним випробуванням холодом від 5 градусів і припливами справжньої спеки більше 40 градусів. Переживання таких нелегких температурних умов відбивається на смаку кави. Так кава Нікарагуа дуже терпкий і міцний. За 100 г цього продукту беруть від 110 до 200 руб.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.