Відгук – огляд Tassimo TAS 2001

Відгук   огляд Tassimo TAS 2001

Бажання купити хорошу кавоварку було вже давно, але її придбання виявилося зовсім незапланованим. Кавомашини Tassimo TAS 2001 від німецької фірми Bosch потрапила в наш дім перед новорічними святами акції МЕТРО всього за 1 рубль, за купівлю 10 упаковок капсул. При виборі кольору з рожевою, червоною, білою та чорною, зупинилися на класичній білій Tassimo, яка відразу знайшла своє постійне місце на кухні і добре вписалася в загальний інтер’єр.

Відгук   огляд Tassimo TAS 2001

Автоматична машина зроблена з пластику. Вона досить компактна, не громіздка, має лаконічний дизайн і хорошу колірну палітру. Використовувати її легко і просто, з цим впорається навіть дитина. Всього одна кнопка, не рахуючи вимикача, який має режим авто, при тривалу неактивність.

Відгук   огляд Tassimo TAS 2001

Приготування кави не займає багато часу, береш капсулу, вставляєш, закриваєш кришку, одне натискання і кава готова. Машина володіє невеликим інтелектом і зчитує штрих-код капсули, тому знає, що буде готувати і залежно від цього вибирає тиск і міцність кави. Датчик показує, коли почався процес приготування і пикает, коли можна забрати готовий напій.

Відгук   огляд Tassimo TAS 2001

Якщо кава все ж проливається по неакуратності або маленького розміру чашки, то воно зливається в спеціальну ємність-чашку. Ця чаша має 2 положення і призначена для збору останніх крапель кави, які можуть стікати після використання машини і як підставка. У будь-якому випадку чашу легко видалити, промити і також швидко повернути на місце.

Перед використанням в машину слід налити води. Прозорий резервуар з водою розташований на задньому корпусі. Володіє зручною ручкою і кришкою для наповнення. Об’єм резервуара 1,5 літра.

Відгук   огляд Tassimo TAS 2001

Тепер про самому продукті.

Відгук   огляд Tassimo TAS 2001

Відгук   огляд Tassimo TAS 2001

З перерахованих якостей, що найбільше не подобається маленький асортимент таблеток та їх незначна кількість в пачці. Всього представлено шість варіантів кави. Кожна з них володіє унікальним смаком і неповторним ароматом, який заповнює кімнату, після приготування. На виході виходить досить якісний заварний кави, смак якого ніколи не сплутаєш з розчинним.

Якщо користуватися капсулами Еспрессо, то в пачці їх 16 штук, і обсяг готового продукту виходить приблизно 100 мл. При бажанні можна одну і ту ж капсулу використовувати два рази, але другий кави вийде вже слабким і не таким смачним. Але якщо Мілки немає під рукою, а дитина так і просить що-небудь з кавомашини, то цей варіант в поєднанні з молоком якраз підійде. Для дітей і ласунів є таблетки Мілка, їх в пачці 8 штук, ну а смак просто приголомшливий. Ніяке какао і тому подібні речі не передадуть цей смак.

Оскільки я волію пити каву з молоком, а Мілка не влаштовує мене по калорійності, то свою перевагу я віддала Латте Макіато. Цукру, на відміну від Еспрессо, я не додавала. Латте Макіато володіє насиченим молочним смаком каву з пінкою. Можливо, я б вибрала для себе Латте Карамель, але мені не довелося поки його випробувати.

Але засмучуватися з приводу асортименту не варто, так як колекція починає поповнюватися. Зараз вже продається чай з різними добавками, який варто пробувати.

Модель кавоварки досить вдала, якщо б була можливість придбати її зараз, після випробувань, я б звичайно купила. Ціна відповідає якості, кава виходить досить ароматним і смачним. Фірма Bosch представила непогану бюджетну і розумну кавоварку. Подобається те, що її не доведеться розбирати і мити, так як машина має програму автоматичного чищення, тому використовувати спеціальні засоби вже тим більше викликати специалистане доведеться, як це частобывает з дорогими кавоварками. Вона ідеальна для будинку і добре підійде в якості подарунка.

Якщо ви зважитеся придбати цю машину, то я вам звичайно ж рекомендую це зробити і сподіваюся, що мій відгук допоможе вам зробити правильний вибір.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.