Відгук огляд Saeco Royal Professional

Відгук огляд Saeco Royal Professional

У кав’ярні, куди ми придбали кофемашину Saeco Royal Professional, дуже щільний потік відвідувачів, тому вона тестувалася в жорстких, або навіть жорстоких умовах. Після півроку використання виявилися усі недоліки та переваги даної моделі.

Замовлення ми робили в інтернет-магазині, вартість машини склала близько 35 тис. рублів. Доставили нам її через пару днів, і спочатку модель порадувала всіх і зовнішнім виглядом, і якістю своїх складових. Перші чашки кави були вилиті, як рекомендовано в інструкції, а от наступні випиті співробітниками кав’ярні. Треба сказати, що якість напою відмінне, таку каву рідко можна зустріти навіть в дорогих закладах. Нашій радості не було меж, але виявилося, що всі труднощі ще попереду.

Відгук огляд Saeco Royal Professional

Комплектація Saeco Royal Professiona

У комплект до машини йде інструкція російською мовою, щіточка для очищення важкодоступних місць, а також від інтернет-магазину нам дістався пакет кави в зернах відмінної якості. Сама ж кавоварка має наступну комплектацію:

  • ємність для води і для кави (до речі, використовувати можна не тільки зернової кави, але і мелений);
  • підігрів чашок;
  • знімний піддон для збору води і пролитої кави;
  • ємність для відпрацьованого кави;
  • автоматичний капучинатор;
  • трубка видачі гарячої пари/води (по суті ручної капучинатор);
  • регульований диспенсер;
  • кнопки управління і дисплей.

Корпус Saeco Royal Professional виконаний з пластика з сріблястим покриттям, окремі деталі хромовані. Виробник дає гарантію 2 роки, але так як ми використовували кавоварку в комерційних цілях, то скористатися програмою не змогли.

Відгук огляд Saeco Royal Professional

Переваги Saeco Royal Professional

Незаперечна перевага цієї моделі – якість і швидкість приготування кави. За хвилину можна приготувати 4 чашки еспрессо по 50 мл, що навіть з урахуванням подвійного диспенсера дуже непоганий результат. Вже було сказано, що кава виходить надзвичайно смачною, а його фортецю можна регулювати, зменшуючи чи збільшуючи ступінь помелу зерен і кількість кави на одну чашку (від 7 до 10 гр).

Просте управління також порадувало співробітників. На панелі знаходяться шість кнопок, три з них відповідають за обсяг: ристретто, еспресо, американо, а решта керують капучинатором і стимером, тому приготувати відповідний напій можна, просто натиснувши відповідну кнопку. На дисплеї відображається процес приготування кави, а також всі неполадки машини. Якщо кофемашина потребує очищення, на дисплеї буде сказано і про це.

Відгук огляд Saeco Royal Professional

До слова сказати, з самої Saeco проблем було небагато – робити раз в місяць декальцинацию і періодично охолоджувати машину (якщо клієнтів особливо багато). Проблеми у нас почалися з автоматичним капучинатором.

Недоліки Saeco Royal Professional

Головним недоліком моделі є капучинатор. У перший раз він зламався приблизно через місяць. Довелося викликати майстра. До речі, на весь наш маленький місто виявився всього один сертифікований фахівець з обслуговування цієї машини, тому нам доводилося чекати по три-чотири дні. Якщо врахувати, що поломки відбувалися досить часто, то відсутність сервісного центру також припишемо до недоліків виробника.

Після першої несправності стимер почав ламатися регулярно – іноді по два-три рази за місяць. У підсумку, в черговий раз ми не стали його лагодити, а просто купили окремий капучинатор.

Також з часом стала стиратися фарба з корпусу кавомашини. Роботі це не заважає, але виглядає не дуже акуратно.

І зовсім вже маленький недолік – труднощі очищення піддону. Справа в тому, що решітка з нього не виймається, отже на дні і на стінках накопичуються залишки кави, які дуже важко відмити.

Щоб підвести підсумок, скажу, що якщо б переді мною зараз стояв вибір, яку кофемашину брати, то Saeco Royal Professional я б замовляти не стала. По-перше, наявність автоматичного капучинатора скоріше недолік, оскільки із-за нього підвищується вартість. А по-друге, перед покупкою обов’язково треба дізнатися, чи є в місті хоча б два сертифікованих майстра з ремонту даної моделі.

Відгук огляд Saeco Royal Professional

Ну і під кінець, рецепт латте – так, як його готуємо ми. Беремо прозору кухоль (можна і непрозору, але тоді не буде видно тришарова напою), виливаємо туди збите молоко на 3/4 об’єму, а потім вливаємо молоко кава – порція еспресо 50 мл Цукор, кориця – за смаком. Приємного апетиту!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.