Відгук огляд Saeco Incanto De luxe

Відгук огляд Saeco Incanto De luxe

Герой цього відгуку – кавоварка відомої італійської марки Saeco. Апарат модельного ряду Saeco Incanto De luxe заявлений виробником як напівпрофесійний і був куплений завдяки обіцяної високої надійності. Забігаючи вперед, скажу, що на сьогоднішній день претензій за якістю до італійцям немає.

Машина була придбана в інтернет – магазині. Це дозволило заощадити на придбанні близько 30% від вартості, а це чимало, так як кавомашина не відноситься до дешевим.

Відгук огляд Saeco Incanto De luxe

Звернемо увагу на заявлені характеристики:

  • машина має ємність для води об’ємом 2л;
  • контейнер для зернової кави розрахований на 300 м;
  • бокс для відпрацьованої кави на 13 порцій;
  • є РК-дисплей з підтримкою мов;
  • регульований по висоті диспенсер;
  • керамічні ножі в кавомолці;
  • можливість регулювання міцності напою під час приготування.

Це неповний перелік і потрібно сказати, що все обіцяне виробник виконав.

Дизайн Incanto De luxe виконаний у сріблястому кольорі і відрізняється плавністю ліній. Корпус металевий з пластиковими облицюванням. Дисплей досить простий, але мінусом є відсутність підтримки російської мови. З магазину машина до мене прийшла з німецьким меню, що спочатку піддало легкій паніці. Оскільки інструкції російською не було ні в коробці, ні в інтернеті, то довелося попрацювати перекладачем і знайти, як виставити англійську мову меню, самостійно. На верхній панелі є два контейнери: для зернової кави і для меленої. Під кришкою зернового контейнера розташована ручка регулятора помелу зерен. Смак готового напою трохи відрізняється від величини фракції, але часто користуватися регулятором необхідності немає. Мене влаштувало певне положення, і більше до ручки торкатися не довелося. Верхня панель кавоварки виконана з металу і має функцію підігріву чашок. За верхні ручки апарат зручно переносити. Бак для води розташований ззаду і при бажанні легко знімається. Доливати воду і нести його зручно, а от якщо потрібно помити, то рука пролазить важко.

Передня панель має кілька кнопок керування меню і три клавіші швидкого запуску приготування кави. Відмінності між кнопками швидкого запуску, тільки в наповненні чашки, хоча можна виставити для кожної кнопки індивідуальні настройки (міцність напою, висота наповнення). Я так і зробив, підібравши налаштування по своєму смаку. В центрі передньої панелі знаходиться знімний диспенсер з двома каналами подачі напою. Розливати каву можна одночасно у дві чашки. Якщо чашка дуже висока або ви використовуєте коктейльний фужер, то його можна підставити, знявши диспенсер. Праворуч на панелі є трубка подачі пари з насадкою «панарелло». Регулюється сила подачі пари круглим важелем у лівому верхньому куті. Пристосування призначене для приготування молочної піни для капучіно, макіято і т. д. Для мене ця система стала самим слабким місцем машини. Відрегулювати пар так, щоб не розбризкати кипляче молоко, майже неможливо. Пінка не виходить щільною і швидко осідає. Любителям молочних пінок доведеться подумати про окремому капучинаторе.

Відгук огляд Saeco Incanto De luxe

Порадувало зручність обслуговування апарату. Кришка передньої панелі відкриває доступ до боксу відпрацьованої кави і робочого механізму. Все легко виймається, миється і протирається, в тому числі і піддон. РК-дисплей попереджає про заповнення контейнера з відпрацюванням. Взагалі підказки даються постійно: про закінчення води, незакриття кришки передньої панелі і т. д. За допомогою РК-дисплея можна також провести автоматичну декальцинацию каналів системи. Є лічильник приготованих порцій напою.

Відгук огляд Saeco Incanto De luxe

В експлуатації кавова машина веде себе досить тихо, видно позначається якість зборки. Фірма Saeco в черговий раз доводить, що по праву займає лідируючі позиції серед виробників кавових апаратів. Одержуваний кави дуже високої якості. Пінка «крему» густа і добре тримається. Звичайно, чимало залежить і від того, які зерна кави ви використовуєте.

Відгук огляд Saeco Incanto De luxe

Загалом, машиною дуже задоволений. За два роки експлуатації не було жодної проблеми. Як вже зазначалося, незадоволені будуть тільки любителі капучіно. Якщо ви не сильно обмежені в коштах при виборі кавоварки, то Incanto De luxe – хороший вибір.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.