Відгук – огляд кавоварки zelmer 13Z013

Відгук   огляд кавоварки zelmer 13Z013

Кавоварка «Zelmer 13Z013» є кавоварки-напівавтоматом, яка ідеально підходить для приготування кави-еспресо. Відрізняється даний апарат максимально розвиненими конструкційними і функціональними особливостями. Наприклад, машина має знімне відділення, призначене спеціально для відходів, яке значним чином спрощує процес використання.

Кавоварка оснащена піддоном з підігрівом, який дозволяє відмовитися від ошпарювання чашок киплячою водою, зберігаючи справжній кавовий аромат, а точний розрахунок дозування напою визначається завдяки вбудованій регулюванню порцій подачі гарячої води.

Крім цього, дана модель кофеварной машини контролює фортеця кави, дозволяє готувати капучіно, стежити за індикатором включення, подавати в потрібний момент гарячу воду, подавати пар, захищати роботу від води і захист від надмірного перегріву. Нова насадка, винайдена саме для цієї моделі, і забезпечує найсмачніший капучіно. Допомагає в цьому також і ще одне нововведення – резервуар для збивання молока.

Отже, основні особливості Zelmer 13Z013, це густа пінка, образовывающаяся за допомогою системи «crema», система «Thermoblock», програмування, підігрів чашок і нержавіюча сталь.

Розглядаючи переваги і недоліки даної кавоварки, можна виділити масу всіляких моментів.

Приміром, «плюси Zelmer 13Z013» даного апарату – це його ціна, чудовий дизайн, витриманий в певному стилі, простота в управлінні кавоваркою з урахуванням мінімального воздействования його найбільш необхідних функцій. Пінка в каві, звареному даним апаратом, виходить настільки ідеальною, що сказати, що може існувати кращий варіант – просто неможливо. Єдине, про що варто пам’ятати – це те, що телефон працює в режимі «пар». У цей момент необхідно підготувати чашку з водою, в яку і буде зливатися вода, що ллється перед подачею пари. Після цього молоко спінюється, підставляється та ж сама чашка, вимикається паровий режим, що і надає профілактику забивання труби капуччинатора (при його вимиканні – трубою може засосаться деяку кількість рідини).

«Мінуси Zelmer 13Z013» в апарата також присутні, наприклад, у нього може протікати вода при використанні. Крім того, металевий корпус апарату може збирати відбитки пальців користувача, не кажучи вже про те, що він може відчувати «електричну вібрацію» у разі його водіння по корпусу рукою. Ще один факт – кава може бути не занадто гарячою, а сама машина занадто довго «думає», перш ніж випускати пар при збиванні молока. Ну, і останній момент – насадка для того, щоб спінити молоко. Виробники інших кавоварок і кавоварок домагаються того, що використання цих елементів навіть не передбачається. Дана машина використовує таку насадку, відповідно, вимагаючи постійного її миття.

Якщо співвіднести всі «плюси» і «мінуси» цього апарату, можна прийти до висновку, що кавоварка є не такою вже й поганою, варто звернути увагу лише на деякі позитивні і негативні її якості, кожен із користувачів вибирає для себе основні моменти. Але, в принципі, апарат є досить таки непоганий машиною для домашнього використання.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.