Відгук огляд кавоварки Vitek VT-1512

Відгук огляд кавоварки Vitek VT 1512

Я належу до того типу людей, які не можуть уявити собі ранок без чашки свіжозавареного кави. У холодну пору ковток гарячого напою зігріває своїм теплом, його насичений аромат загострює думки і чувстваи, здається, навіть допомагає знаходити друзів в сучасному динамічному мегаполісі. У нескінченній боротьбі ділових буднів моя стильна кавоварка VitekVT-1512 дає мені можливість зупинитися на хвилинку і випити чашечку підбадьорливого напою.

Комплектація

Дана модель привернула мене своїм ультрамодним дизайном і простотою у використанні, що і стало основним критерієм вибору саме цього приладу. До кавоварки додаються наступні засоби:

Відгук огляд кавоварки Vitek VT 1512

 • Знімний резервуар для води;
 • Тримач фільтра, що має противокапельный клапан;
 • Багаторазовий фільтр під мелену каву;
 • Термостійка колба, встановлювана на майданчик підігріву;
 • Мірна ложка.
 • Особливості роботи

  Як і будь-яка інша побутова техніка, моя кавоварка має деякі особливості роботи. Вона призначена для побутового застосування, має крапельне приготування і розрахована на 4-6 маленькі чашки або на 2 великі кухлі. Перед першим приготування кавового напою необхідно промити всі частини приладу, потім провести кілька циклів варіння з водою і все ретельно витерти. Це потрібно для очищення і підготовки кавоварки до роботи.

  Відгук огляд кавоварки Vitek VT 1512

  Виробники радять використовувати тільки свіжомелені зерна кава середнього помелу. Можу дати пораду: в даній моделі небажано використовувати дрібний помел, який забиває фільтр і може призвести до виходу з ладу комплектуючі приладу, а крупно помелений кави не дасть напою належної якості.

  Процес приготування кави

  Процес варіння мого улюбленого напою полягає в наступному:

  Відгук огляд кавоварки Vitek VT 1512

  • Відкриваємо тримач фільтра. Мірною ложкою насипаємо необхідну кількість кави і плоским денцем ложки, його розрівнюємо. Потім, плавно повертаємо його до упору. Рада: одна ложка кави розрахована на одну велику кружку або дві маленькі чашки.
  • Знімаємо резервуар для води, який знаходиться на задній панелі приладу, наповнюємо його холодною водою. Порада від виробника: використовувати тільки фільтровану воду, щоб уникнути появи накипу.
  • Встановлюємо колбу для кави на майданчик для підігріву. Власне, вона там у мене знаходиться постійно.
  • Включаємо кавоварку, повернувши перемикач в положення «I». Порада: після кожного використання бажано відразу ж промивати фільтр і колбу, а кавоварку протирати м’якою тканиною. Не рекомендується мити дану техніку та її частини в посудомийній машині із засобами і занурювати у воду.
  • Якщо ви хочете, щоб кава деякий час залишався гарячим, після приготування не вимикайте прилад. Майданчик зберігає напій гарячим настільки довгим, наскільки це буде потрібно.
  • По закінченні варіння, не забудьте вимкнути кавоварку, повернувши перемикач в положення «0».

  Характерні сторони Vitek VT-1512

  Можу сказати, що кавоварка Vitek VT-1512 в першу чергу призначена для варіння кави в домашніх умовах, проте, на мій погляд, працює вона недостатньо тихо. Крім того, прилад не балує різноманітністю і може варити тільки еспресо.

  Для любителів дуже гарячої кави дана модель не підходить, кава виходить не дуже гарячим. Вважаю мінусом, що при наливанні напою в кухоль, якщо колба заповнена достатньо повно, надто широкий носик не дозволяє акуратно налити. Але, незважаючи на незначні недоліки, кавоварка з роллю домашнього помічника справляється досить добре.

  Відгук огляд кавоварки Vitek VT 1512

  Кавоварка торгової марки VitekVT-1512 Black має стильний дизайн і міцний пластиковий корпус. Прилад займає мало місця на кухні за рахунок своєї компактності. Модель відрізняють відносно невисока ціна, відмінна якість збірки і швидке приготування смачної ароматної кави. Рік експлуатації не приніс жалю про придбаний товар. На мій погляд, кавоварка Vitek даної моделі – це відмінне співвідношення ціни і якості.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.