Відгук – огляд кавоварки Rowenta ALLEGRO ES 060

Відгук  огляд кавоварки Rowenta ALLEGRO ES 060

Перше знайомство з моєю кавоваркою, поки ще заочне, відбулося на сайті в інтернеті, і почалося воно з розбору параметрів та їх порівняння з аналогами. Відразу варто зазначити, що кавоварку я підбирав для себе в діапазоні від 50 до 100 в.е., бойлерну, а при виборі керувався в першу чергу бойлера об’ємом і потужністю. Бойлер об’ємом 0,4 літра мені був не потрібен, тому я вирішив зупинитися на варіанті з бойлером 0,2 літра.

Потужність кавоварка має середню, 750 Ватт, і чашка кави в неї готуватися за пару хвилин. І в цілому, моя кавоварка не має яких-небудь характерних особливостей або яскравих недоліків, все досить стандартно для машин цього типу і цінової категорії. Ріжок виконаний з металу з пластиковою ручкою, є капучинизатор (правда, я користувався ним всього кілька разів), лоток для крапель. Лоток, напевно, сама невдала деталь у всій конструкції: зроблений він з винятковою китайським старанням китайських високотехнологічних фахівців, на високотехнологічної коліні. Один раз глянувши на яку, хочеться взагалі більше ніколи не бачити: абсолютно непрактичний, з якогось дешевого пластику і нічим не закріплений.

Спробуємо розібратися в позитивних і негативних сторонах кавоварки. Почнемо ми з бочки меду і спробуємо все розписати по порядку.

 • Ціна. Погодьтеся, це досить важливий фактор. Кавоварка недорога, в принципі, якщо ви любитель кави, то заплатити у 50-70.е. за кавоварку не складе для вас праці. Можна вибрати кавоварку даного типу і дешевше, Але дешевше особисто я купувати не ризикнув.
 • Кавоварка працює без нарікань. Після року безперервного щоденного використання, все в справності і нічого не зламалося.
 • Кавоварка дуже надійна. Що вона тільки не винесла за роки роботи! Працювала з переливами і недоливами в резервуарі, кілька разів працювала взагалі без води в колбі, пару раз навіть забував вимикати після використання – нічого її не бере.
 •  

  Є й невелика ложечка дьогтю:

 • Перед першим використанням необхідно кілька разів прогнати воду «в холосту», після цього перевірте якість води на виході, повторюйте процедуру, поки вода при виході не стане чистою і без сторонніх запахів. Не виключено, що це тільки моя кавоварка мала такий дефект, але зайвої така перевірка пристрою після покупки точно не стане.
 • При роботі кавоварка трохи бризкається, так що замість «рідного» мірного кувшинчика з комплекту під ріжок краще поставити чашку вище, щоб краплі кави не летіли в усі сторони, а збиралися виключно в кухоль.
 • Кавоварка автоматично відключається! Будьте уважні, не забувайте вимикати прилад після використання. Хоча, як я вже писав раніше, навіть якщо ви забули вимкнути свою кавоварку, то з апаратом нічого фатального не статися – просто дайте йому охолонути кілька годин, і можете користуватися далі.
 • При використанні кавоварки, та й взагалі при приготуванні кави, є кілька простих універсальних порад. По-перше, заливайте в кавоварку тільки чисту воду, це допоможе продовжити термін служби виробу, а раз в рік можете провести профілактичну чистку приладу оцтом, це допоможе зняти накип з внутрішніх вузлів кавоварки. А по-друге, намагайтеся використовувати тільки хороший кави і воду для заварювання, адже якість і смак напою залежить на 90% від цих двох складових, а кавоварка, така як ця, вас не підведе.

  І на останок, відео рецепт приготування кави в цій кавоварці і відео огляд Rowenta ES 060

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.