Відгук – огляд кавоварки Philips HD 7690

Відгук  огляд кавоварки Philips HD 7690

Завжди був прихильником традиційної варіння кави. Закопчена турка, газова плита – все як заповідав дідусь. Але ось, в якийсь безглуздій лотереї, типу зроби покупку на 100 рублів і отримай приз, виграв кавоварку Philips HD 7690.

Забрав, поставив будинку на полицю – пам’ятаю, ще думка промайнула: подарую кому-небудь. Але тут, як на зло, через кілька днів у моєї турки відвалилася ручка. Погоревал, поплакав, але що ж робити – кави хочеться. Дістав з полиці Філіпса, розгорнув, прочитав інструкцію і, вуаля, сиджу, п’ю цей божественний напій. Випив і зрозумів: більша частина життя пройшла даремно. Кава вийшов найсмачніший. І як людина грунтовний, я вирішив досконально вивчити цей дивний агрегат. Тепер, ось, хочу поділитися своїми дослідженнями. Раптом комусь допоможу у виборі.

Виглядає HD 7690 цілком гідно – кавник із скла (1,2 л), знімний бак в якому готується кава, плита-підставка. Все зроблено елегантно, з точно вивіреними пропорціями. Вона у мене чорного кольору, хоча бачив в магазині і білі моделі.

В кавоварці є кілька різних функцій, але найбільше мені сподобалися дві її можливості. Функція регулювання фортеці кавового нектару – My Aroma. Досвідченим шляхом підбираєте оптимальну для вас фортеця кави, Philips HD 7690 її запам’ятовує і варить постійно саме цей склад. Наявність таймера. Неоціненна річ, особливо коли поспішаєш на роботу. Поставив з вечора на 6.50 і голова не болить. Встав, вмився, забіг на свою похідну кухню, а там вже готовий гарячий, ароматний напій. Просто чудово.

Є ще функція автоподогрева, що теж гуд. Дружина встає пізніше на 40 хвилин, а кави все одно гарячий. Працює протягом двох годин, потім відключається (за умови, якщо кавоварку не використовували протягом цього часу). Індикатор води теж вельми корисний, тільки трохи незручний – щоб його побачити, потрібно знімати ємність для води.

Кавоварка HD 7690 підтримує антикапельную систему: потрібна штука, особливо коли поспішаєш. Під час варіння кави можна зняти кавник і швиденько випити кухлик. При цьому кава продовжує готуватися і не протікає. Максимум витече пару крапель, що, само собою, несуттєво.

Ну і по дрібниці:

 • Обсяг розрахований на 10 порцій по 120 мл;
 • Провід захований, не висить і не бовтається;
 • Сигналізація про наявність накипу;
 • Ціна у розумних межах.
 • Недолік у Philips 7690, на мій погляд, один – в комплект не входять паперові фільтри. Якщо не в курсі, то можна залишитися без кави. Доведеться бігти в магазин. Мені пощастило, дали пакет фільтрів (40 шт.), як бонус, це я потім дізнався, що в комплектацію вони не входять. Хоча з іншого боку дістати фільтри не проблема, і коштують вони копійки. Мабуть, відзначив би ще високу енергоємність апарату – 1400 Вт.

  Загальне враження у мене склалося саме позитивне. В першу чергу, звичайно, з-за дуже якісного приготування кави. У другу, безліч зручних функцій. Звичайна турка і поруч не стояла. Звичайно, іноді мучить ностальгія за мою мідному одному, але серце підказує: його вже не повернути, він вже в далекому минулому. Зараз рулять потужні, сучасні апарати, це їх вік і їх час.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.