Відгук – огляд кавоварки HOLT HT CM 002

Відгук   огляд кавоварки HOLT HT CM 002

Усвідомлена необхідність у покупці чого-небудь, що виробляє хороший кави, прийшла не відразу. Їй передувала багаторічна практика вживання розчинної порошку різних фірм та марок. Поступово бура гаряча рідина в чашці стала підрозділятися на «просто погану» і ту, яку «пити взагалі не можна». Напій, що отримується з постійно «хрюкаючої» краплинної кавоварки на роботі, назвати смачним язик не повертається. Тому, цілком очевидно, вибір припав на кавоварки типу «еспрессо».

Критерії вибору HOLT

Відгук   огляд кавоварки HOLT HT CM 002 Відгук   огляд кавоварки HOLT HT CM 002

Нова кавова машина повинна була відповідати наступним вимогам. Перше – щоденна робота, тобто надійність. Друге – приготування кави для сім’ї з двох чоловік (іноді для гостей), отже, продуктивність – середня. Третє – машина повинна створювати достатній тиск пара (не менше 15 бар), що забезпечує істинне якість напою. Четверте – габарити. Потужний «пятиведерный» агрегат не невеликій кухні абсолютно ні до чого. П’яте – прийнятна ціна. Дорогі італійські дизайнерські вишукування – це задоволення власної пихи. Пиху піде, жаль про витрачених на неї грошей залишиться. Враховуючи вищевикладене, вибір, фактично відразу, упав на кавоварку «HOLT».

Опис кавоварки HOLT HT-CM-002

Відгук   огляд кавоварки HOLT HT CM 002 Відгук   огляд кавоварки HOLT HT CM 002

Кофемашина «HOLT», модель HT-CM-002. Зовнішній вигляд відповідає європейської мистецької традиції – нічого зайвого, строго і ергономічно. Відсутні всі ці блискучі і непотрібні «шильдики», смужки і накладочки, які з часом іржавіють і відвалюються. Корпус – чорний, пластик якісний на дотик. На передній панелі всього три кнопки управління і 2 лампочки, так що навчання користуванню машиною мінімальне по часу. Трубка для пари сталева. Забезпечена пластиковою насадкою, яка захищає від опіків. Габарити машини (упаковки) – 320 Х 244 Х 340мм. Вони дозволяють тримати «HOLT» прямо на робочому кухонному столі. Для нього не потрібно спеціально відведене місце, якого на невеликій кухні отже немає. Вбудована помпа створює достатній тиск (15 бар), щоб «продавити» окріп через «таблетку» меленого кави. При роботі ні чого не гримить і не деренчить, неголосний звук і рівний. Ємність для води напівпрозора (видно, скільки води залишилося), легко знімається і ставиться на місце, ємність – 1.5 л.

Рекомендації по застосуванню HOLT

Відгук   огляд кавоварки HOLT HT CM 002

Після того, як на панелі миттєво спалахнула зелена лампочка, що свідчить про достатньому нагріванні води в колбі і готовності до застосування, бажано почекати ще хвилин 5 – 10. Кофемашина краще прогріється і на виході вийде кава з чудовою «горіховою» пінкою. Чищення системи від накипу здійснюється раз на півроку, або по мірі потреби. У ємність з водою додається лимонна кислота, після чого весь обсяг води «проганяється» через кавоварку в робочому режимі. Результат такої операції – відмінний. При набиванні «таблетки» треба залишати до краю металевої форми 1 – 2 мм і ретельно прибрати крихти кави з бортика. Тоді ручка з формою легко вставляється і повертається. З неї не проривається пар. Чашки під кави краще попередньо розігріти. Напій буде смачніше.

Деякі недоліки HOLT HT-CM-002

Під час роботи помпи сама кофемашина по столу не їздить, але чашки на підставці… Вони постійно намагаються, то подребезжать один про одного, то роз’їхатися, то почати стукати об корпус. Весь час за ними треба стежити і поправляти їх, щоб готовий кави не лився повз. Добре хоч сам процес займає небагато часу. Отримати хорошу молочну пінку у звичайній чашці з першого разу не вийде. Виходить просто кип’ячене молоко. Потрібен досить вузький посудину і тренування. На «ложці-набивалке» виробники явно заощадили метал. Зроблена вона з пластмаси, яка при набиванні гнеться. Доводиться набивати таблетку тримаючи ложку біля самої основи.

Висновок

В цілому кофемашина «HOLT» виправдовує заплачені за нього гроші. Протягом 1,5 років з дня покупки не було поломок та дорікань до роботи. Вона проста, надійна і естетична. Тому вважаю, здійснила вдалу покупку.

Пара рецептів для кавоварки HOLT

Відгук   огляд кавоварки HOLT HT CM 002

«Капучіно». Потрібно взяти високий металевий або керамічний посуд малого діаметра. Налити в нього молоко, виходячи з пропорції – 100 мг молока на одну чашку напою. Тримати посудину так, щоб трубка подачі пари майже торкалася його дна. Подача пари регулюється ручкою, наявною з правого боку машини. Піднімаючи і опускаючи ємність домогтися отримання хорошої пінки. Потім молоко з пінкою виливаємо в готову каву «еспрессо». Можна посипати зверху пінки шоколадну стружку.

«Ristretto». Якщо простий «еспрессо» вже не бадьорить, спробуйте напій під назвою «рістретто». Сенс в тому, що процес зупиняється після того, як з вихідного отвору машини почне виходити струмінь світло-коричневого відтінку. Кофеїну в такому напої в 4 рази більше ніж у звичайному «еспрессо».

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.