Відгук – огляд кавоварки Bosch Barino

Відгук   огляд кавоварки Bosch Barino

Ми з чоловіком великі любителі пити каву, тому до вибору кавоварки поставилися серйозно. З наших вимог основними були – компактність, простота у використанні і моя особиста вимога – обов’язково повинен бути присутнім капучинатор, так як капучіно – моя слабкість. До слова сказати, саме з-за капучино ми відмовилися від своєї колишньої кавоварки, теж фірми Бош, в якій окрім цього був ще один мінус – дуже багато місця займає на кухні. Отже, рішення прийнято – залишилася справа за малим – з усього різноманіття вибрати одну єдину)).

Bosch Barino нам як-то відразу сподобалася – відносно недорога, компактна, підходить для домашнього використання. Але якщо для вас «кавування» – сімейний або гостьовий ритуал, то не поспішайте зупиняти свій вибір на цій машині – вона варить каву на 1-2 чашки, пити каву доведеться по черзі. На вигляд вона досить симпатична – сріблясто-чорна, стильно вписується в інтер’єр кухні. Що стосується комплектації, є мірна ложечка.

У використанні все досить просто. Щоб включити, зліва натискаємо кнопочку на передній панелі. Як загориться зелений вогник – готовність до роботи. З ручкою поворотного перемикача теж проблем не виникає. Праве – приготування кави, середнє – вимкнено, ліве – розігрів пара для капучино, ще раз клацнути вліво – подає пар в капучинатор. Щоб приготувати капучіно, я беру звичайне молоко жирності 3,2% (можна і нижче) з холодильника, чисту порожню чашку, наливаю туди пінку, а потім вже перекладаю її в чашку з кавою – так піни виходить більше, а кава не остигає. Але, як говориться, все це на любителя. За допомогою цієї кавоварки можна приготувати еспресо, лате, капучіно. Залишки води з трубочок зливаються в дренажний відсік – для приготування напою машина завжди використовують свіжу воду, що не може не радувати.

Смак кави розрізняється в залежності від того, який помол вам найкращий, ми любимо дрібний, так кава виходить з гірчинкою. Але тут важливе почуття міри – через дуже дрібного кави ситечко може засмітитися. Сильно трамбувати мелену каву в резервуар теж не рекомендується – час приготування збільшиться, а «провариться» кава гірше, вийде так звана «фарбована водичка». Кількість можна регулювати – вставляти маленьку або велику знімну чашку. В неї вставляється фільтр – металеве ситечко – теж позитивна галочка після паперових фільтр-пакетів. Після використання її досить обполоснути під гарячою водою, тільки потрібно дочекатися, поки машина охолоне, щоб не обпектися. Спитий кави витрушувати з знімною чашки також не поспішайте – велика ймовірність опіків.

В цілому, залишилися задоволені покупкою. За відносно невеликі гроші отримали компактну, стильні, якісні кавоварку. Правда під час роботи досить голосно шумить, але з цим можна змиритися, адже вона варить каву швидко і смачно! При гарному догляді і грамотному використанні (згідно інструкції, що додається), буде радувати запашну каву щоранку!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.