Відгук – огляд кавоварки BORK C800

Відгук   огляд кавоварки BORK C800

Приблизно рік тому вирішив, що непогано було б купити кавоварку. Після довгих роздумів і пошуків вирішив придбати BORK C800.

Це досить масивний апарат, який виділяється на тлі інших моделей своїми великими габаритами і нескромно ціною. Пройшов рік, сумнівів немає – ціна відповідає якості. На перших парах не подобалося лише те, що вона працює досить голосно, але почитавши різні відгуки про інших моделях зрозумів, що моя загалом – то ще досить тихо працює. Насправді це тільки перші кілька днів шум викликає певний дискомфорт, а потім розумієш, що так і повинно бути, оскільки вона працює. Після першого використання просто закохався в неї. Кава просто супер. Як я раніше жив без кавоварки я не розумію. Ще один плюс – це те, що кавоварка BORK C800 може працювати і як чайник.

Мені здається, що цю модель необхідно просувати в маси. Коли я її купив, то думав, що буду досить довго в ній розбиратися, т. к. в її описі, яке додавалося в коробці, вказано дуже багато функцій. Але ні! Функцій дійсно багато, а елементарне управління. Ніяких труднощів не виникне навіть у літніх людей, яким зазвичай важко даються нові технічні пристрої і побутові прилади. У більшість кавоварок вода заливається зверху, а в цю можна наливати боку передньої панелі. Якщо у вас маленька кухня, все в ній нагромаджене один на одного, то це дуже зручно. Також дуже зручно, що її не потрібно чистити і мити, як, припустимо, кава машини. Дуже великий резервуар для води. Іноді її треба чистити від накипу, але це не проблема, тому що і миючих засобів у продажу достатньо, та й можна просто звернутися у фірму – за невеликі гроші вони самі все зроблять. Ну і якість звичайно на висоті. У BORK взагалі все якісно, кавоварка не виняток. Користуюся вже рік, а їй хоч би що. Причому, користуються і діти, які особливою ощадливістю до речей не відрізняються. А це говорить про найвищу якість зборки.

Невеликий мінус, на мій погляд, все ж є. Аж надто багато води їй необхідно, щоб промити систему. Це, звичайно, не найважливіше, але умови життя у людей різні. Якщо жити в приватному будинку, то це буде дуже незручно на мій погляд.

Що стосується смакових якостей вироблених напоїв, то це щось! Коли п’єш тільки що зварене капучино або кави, то просто забуваєш про те, що вона гомонить, або про те, що багато води їй потрібно! Смак просто не передати словами. Є багато кавоварок, суть у всіх начебто схожа, але з цієї кави найсмачніший. Ще дуже подобається наявність густої піни, вона дозволяє зберегтися аромату.

Багатьох відлякує від цієї моделі ціна, але як показує практика, краще один раз витратити гроші на хорошу річ, ніж кілька разів на неякісну річ. Гроші, витрачені на цю кавоварки, окупляться величезним моральним задоволенням від виробленого продукту. Плюсів у цієї кавоварки набагато більше, ніж мінусів. Всім, хто хоче купити кавоварку, я рекомендую BORK C800! Якість реально коштує цих грошей.

Промо ролик кавоварки BORK C800

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.