Відгук – огляд Delonghi ESAM 4200

Відгук   огляд Delonghi ESAM 4200

В цілому, машина дуже хороша. Але, про все по порядку. Почну я, мабуть, з переваг даної моделі. У мене ніколи не було кавомашини і я мріяла про неї досить довго і ось вона, нарешті, з’явилася у мене на кухні. Раніше я користувалася туркою. Мені не подобалося кількість зайвих рухів – треба стояти біля плити, потім мити саму турку і кавова гуща в чашці, придатна хіба що для ворожінь. Смак кави, звареної в турці, не йде ні в яке порівняння з тим, що подають у барах, ресторанах і кав’ярнях. З кавоваркою все набагато простіше: засипала кави, налила воду, натиснула на кнопку і все готово. Раз в 2-3 дні потрібно доливати воду і досипати кави. Чистити її одне задоволення, потрібно просто висипати відпрацьований матеріал і воду, якої чистяться сопла перед кожним використанням і все.

Відгук   огляд Delonghi ESAM 4200

Досить чистити її раз в 5 днів. Ще вона може зажадати провести чищення від накипу, але це залежить від якості води, краще використовувати воду очищену фільтром. До речі, відпрацьований кави вона пресує ось в такі таблетки:

Відгук   огляд Delonghi ESAM 4200

Якість варіння мене цілком влаштовує, смачним чи буде напій, залежить, по – моєму, від самої кави, а не від машини, яка його зварила. Так само, величезним плюсом вважаю можливість використання, як зернової кави, так і меленого. До речі, міцність еспресо можна регулювати за допомогою спеціального важеля ступеня помелу і кількості води. Вона може готувати тільки еспресо, якщо хочеться американо, потрібно самостійно додавати окріп в еспрессо. Температура одержуваного кави вище всяких похвал, навіть капучіно виходить не холодним, незважаючи на додавання молока з холодильника.

Ще дуже зручно використовувати її в якості кип’ятильника для води. Гарячу воду можна отримати протягом пари хвилин, ні один чайник з цим завданням не впорається.

Система управління механічна і тому гранично проста, розбереться навіть дитина. Дуже просто готувати капучіно, в окремій ємності потрібно збити молоко і змішувати його з еспресо. Також дуже порадувало, що немає ніяких додаткових витратних матеріалів і ніяких додаткових пристосувань, які зазвичай треба десь зберігати, єдине додаткове пристосування – це ложечка для використання меленої кави, яка зберігається в спеціальному відсіку самої машини.

Відгук   огляд Delonghi ESAM 4200

Також, не можна не відзначити, якість зборки, воно до речі, італійське. Все зроблено дуже акуратно, міцно і виглядає естетично.

Мабуть, саме головне достоїнство цієї машини її ціна (кому-то це буде недолік (admin)). Все-таки, всі ми трохи жадібні і ціна відіграє не останню роль при виборі того чи іншого апарату. Я довго не наважувалася купити кавоварку, перш за все із-за цін на них, а Delonghi ESAM 4200 коштує в межах 30 000 рублів (коштувала, зараз ціни починаються від 15000 руб (admin)).

З недоліків варто відзначити те, що молочна піна для капучіно, виходить не високою, відповідно і сам капучіно досить посередній, хоча, можливо це залежить від якості молока. Крім того ручка подачі пари досить пружна і про неї можна обпектися, якщо не схопитися за пластмасову накладку. Сама трубка подачі пари періодично барахлить, тобто в неї набивається молоко, не зрозуміло яким чином, і поки не продуешь її ніяк не збити молоко.

Відгук   огляд Delonghi ESAM 4200

Якщо закінчується кави, то на середині приготування починає литися каламутна вода і доводиться все виливати і, досыпав зерна, починати процес заново. Також вона досить гучна, але шумить не довго, і розбудити мого 5-місячної дитини не здатна. Цікаво, що вона промиває сопла щоразу перед використанням і відбувається це досить шумно. Виробник заявляє, що є підігрів чашок, насправді підставка для чашок знаходиться над піддоном для гарячої води і за рахунок цього чашки повинні нагріватися, вони нагріваються, але не так як хотілося б.

Відгук   огляд Delonghi ESAM 4200 

Підводячи підсумок, можу сказати, що, незважаючи на всі недоліки, я задоволена цією моделлю і купила б цю кавоварку ще раз.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.