Вибираємо кави

Вибираємо кави

Вибираємо кавиМабуть, у більшої частини населення планети ранок починається з чашки ароматного кава. І як же неприємно виявити, що улюблений напій раптом втратив первісний аромат і смак. Для того щоб подібного не трапилося, необхідно знати, як правильно вибрати і зберігати каву. Так, наприклад, оглядаючи пральні машини Індезіт, ви, ймовірно, вже маєте уявлення про технічні характеристики моделі, яка вам необхідна – так само справа йде і з кавою. Справа в тому, що існує величезна кількість різновидів цього напою – кави з кислинкою, гіркотою, ароматом шоколаду, горіха, кориці і інше, тому в першу чергу варто визначитися з власними смаковими уподобаннями.

Багато любителів кави експериментують, змішуючи різні сорти кави, таким чином отримуючи найбільш оптимальний для себе смак цього напою. Тут виникає питання, де знайти гідний асортимент якісної кави. Відповідь досить простий – у спеціалізованій торговій точці. Наприклад, якщо ви хочете купити пилосос, то вирушаєте у магазин побутової техніки, також і елітна кава – його краще купувати виключно в кавовій лавці, а не в продуктовому магазині «навпроти будинку».

Види кави: мелений, в зернах і розчинну.

Справжні любителі кави навіть не подивляться в бік розчинного напою. Звичайно, розчинну каву значно економить час, але смак його часто не має нічого спільного з запашними зернами арабіки. Купувати каву краще в вакуумній упаковці – саме так максимально довго зберігається смак і аромат продукту. Майте на увазі, що елітна кава ніколи не буде упакований в пластикову банку – тільки в скло або залізо.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.