Вендінговий кавовий автомат

Кава користується величезною популярністю і його споживання постійно зростає. За прогнозами компаній Euromonitor International і Bloomberg – лідерів в області стратегічних дослідженнях ринку, споживання кави в світі в 2016 році зросте до рекордного рівня. Безсумнівно, такий високий попит стимулює виробників кавового обладнання з розширення свого асортименту. Особливо стрімко розвивається ринок вендінгових кавових автоматів, які зараз можна побачити практично у всіх громадських місцях. http://ekava.com.ua/ua/shop/category/vendingovi-ingredienti-ta-siropi/vendingovye-avtomaty

Що таке вендінговий кавовий автомат?

Вендінговий кавовий автомат – це повністю автоматизований пристрій з приготування гарячого і холодного кави, какао, шоколаду, ванільний напій, чай та ін Але основна спеціалізація автомата – це все-таки гаряча кава.

Як правило, кавові автомати встановлюють у місцях скупчення народу (торгові центри, фітнес-зали, станції метро, конференц-зали, школи та вищі навчальні заклади), а найчастіше там, де людям доводиться перебувати деякий час очікування: вокзали, поліклініки, автосервіси, державні органи (ДАІ, органи реєстрації, податкова служба тощо).

Вендінговий кавовий автомат

Кавовий автомат завоював свою популярність зручністю використання для обох сторін – продавця і покупця, коли, як кажуть, і вовки ситі і вівці цілі. Продавцю не потрібно персонал для продажу напоїв, автомат може працювати цілодобово і забезпечувати постійний приплив клієнтів, вартість напоїв нижче, ніж у спеціалізованих закладах, за рахунок відсутності супутніх витрат на персонал.

Зручність для покупця забезпечується високим ступенем автоматизації обладнання, невисокою вартістю напоїв і можливістю швидко підбадьоритися, не відволікаючись від справ. Для того, щоб отримати склянку ароматного напою, достатньо просто вибрати бажане з наявного асортименту кавового автомата, внести необхідну суму, підтвердити свій вибір і через пару хвилин замовлення готовий.

Треба зауважити, що пристрій готує напій як з натуральної кави в зернах, які зберігаються в спеціальному бункері автомата, так і з розчинного. У випадку з натуральним, покупець отримує кави з свіжозмелених зерен, що забезпечує його більш насичений смак і аромат.

Як працює кавовий автомат?

Що відбувається при замовленні кави еспрессо в автоматі? Якщо спрощено, то в першу чергу кавомолка апарату меле певну порцію кавового зерна, після чого помел пресується і обробляють гарячою водою під високим тиском. В результаті цього процесу за короткий час відбувається інтенсивна екстракція кофеїну і ефірних олій у воду. Інтернет магазин кави та чаю http://ekava.com.ua/

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.