Вбудована кавоварка Bosch TCC78K751

Вбудована кавоварка Bosch TCC78K751

Використовуємо кофемашину Bosch вже близько 2 місяців, хочу поділитися враженнями.

Зовнішній вигляд

Вбудована кавоварка Bosch TCC78K751Виглядає дуже красиво, елементарне управління, що називається «інтуїтивно зрозумілий інтерфейс». Щоб приготувати каву, читати інструкцію немає необхідності, хоча для заспокоєння совісті можна. Є досить великий відсік для зерен (вміщує близько 0,5 кг), контейнер для води на 2,5 л, ложечка для меленої кави і капучинатор в комплекті. Все це можна знайти, висунувши кавоварку.

Використання

Машина вміє варити американо, еспрессо, капучіно, латте, робить молочну пінку, гріє молоко і кип’ятить воду для чаю. Є можливість регулювати все, що заманеться: і обсяг напою, його міцність, і висоту чашки. Можна готувати подвійної кави (2 чашки). Для використання підходять як цільні зерна (ступінь помелу регулюється), так і вже мелену каву. Варити каву з меленого не дуже зручно, оскільки для того, щоб зварити одну чашку, треба висунути машинку, засипати ложку кави, закрити машинку. Вбудована кавоварка Bosch TCC78K751 Якщо раптом захотілося ще чашку, операцію треба повторювати. Ми з мелених зерен варили всього-то 2 чашки кави і то заради експерименту, тому до недоліків це віднести складно. Вбудована кавоварка Bosch TCC78K751У нас кофемашина активно використовується також для приготування окропу для чаю або теплого молока – дуже зручно і швидко. Машинка сама промиває всі системи після кожного використання, а періодично проводить ще й декальцинацию (позбувається від накипу). Мабуть, це ніяк не пов’язано з наявністю накипу на внутрішніх стінках, а скоріше з кількістю приготованої кави/води, т. к. воду ми використовуємо після осмосу (солей кальцію і магнію, а отже, і накипу в принципі бути не може), а декальцинацию вона все одно проводить.

Недоліки

  • на мою суб’єктивну думку вбудована кавоварка – це в принципі не дуже зручно, зате красиво. Тут вже в кого які вподобання.
  • хотілося б мати, звичайно, побільше контейнер для води і піддон для крапель, тому що наповнювати перший і спустошувати другий доводиться постійно.
  • ціна. Але це вбудований варіант такого типу апаратів, а вони ніколи не відрізнялися низькою вартістю.
  • вимагає обережного поводження. У нас почала дряпатися поверхню під кухлем.

Переваги

Вбудована кавоварка Bosch TCC78K751

  • машинка дуже товариська. Якщо треба щось наповнити, почистити, помити, замінити (і вона не може це зробити сама) – користувач буде попереджений. Будь індикатор коментується словами.
  • кава дійсно смачний. Тепер у кав’ярні, настільки численні в місті, і заходити не хочеться. Пінка дуже смачна, особливо якщо використовувати вершки або молоко 6%-ної жирності. Вода для чаю тієї температури, коли і чай заварюється, і пити його можна відразу. Тепле молоко (раніше терпіти не могла) – і не гаряче і не холодне, в самий раз. До речі, температуру теж можна регулювати.
  • є кнопка «Улюблений кави». В пам’ять машини можна ввести ті налаштування, які зазвичай використовуються для приготування кави, і вранці з одним напіввідкритим оком приготувати свій улюблений напій.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.