Тропікана Слім, зелений кава – інструкція

Тропікана Слім, зелений кава є біологічною добавкою до їжі, яка продається в аптеках в упаковці, куди входить пластиковий флакон і інструкція. За своїм складом в одній таблетці 0,5 г міститься 200 мг екстракту зеленого кава, допоміжні компоненти, кальцію стеарат, целюлоза мікрокристалічна і аеросил.

Тропікана Слім, зелений кава – інструкція

Особливості

Дана біологічна добавка не є ліками і рекомендується в якості додаткового джерела гідроксикоричних кислот і кофеїну для людей стежать за масою тіла.

Протипоказання:

  • Годування груддю;
  • Вагітність;
  • Індивідуальна непереносимість компонентів.

Спосіб застосування

Дорослим необхідно приймати по 1 таблетці 2 рази в день перед їжею. Тривалість вживання «Тропікана Слім зелений кава» від 30 до 60 днів. Якщо є необхідність прийом можна повторити. Тривалість прийому передбачає індивідуальний підхід і залежить від бажання контролювати вагу. Перед застосуванням обов’язково потрібно проконсультуватися у лікаря.

Опис

В інструкції до БАДу говориться про те, що були проведені новітні медичні дослідження, які показали, що більшість любителів зеленого кава не страждають від зайвої ваги і не схильні до такого захворювання, як діабет 2 типу. Було доведено, що гідроксикоричні кислоти, які входять до складу зеленого кава знижують кількість цукру у крові (глікемію), за рахунок того, що перешкоджають засвоєнню вуглеводів з їжі, знижуючи активність печінкового ферменту, що в підсумку дає вивільнення жирових клітин і їх розпад.

В таблетках «Тропікана Слім зелений кава» міститься екстракт зерен зеленої кави у досить високої дози (400 г на добу), саме за рахунок цього і гальмується процес засвоєння вуглеводів і трансформацію їх в жири. Завдяки цьому організм починає активно використовувати власні жирові запаси для задоволення енергетичних потреб. Регулярний прийом цих таблеток разом з правильним харчуванням і фізичними навантаженнями вважається ефективним способом боротьби із зайвою вагою.

Однак слід зазначити, що активний і здоровий спосіб життя, який представляє собою необхідні щоденні фізичні вправи і харчування здоровою їжею теж вельми сприяє схудненню і без застосування таблеток зеленої кави.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.