Трафарети для кави: простий красивий спосіб прикраси

Трафарети для кави: простий красивий спосіб прикрасиУ наш час кава став улюбленим напоєм багатьох, тому дуже популярним стало мистецтво латте-арт. Таким майстерністю володіють небагато, хоча так хочеться випити не тільки смачний, але і гарний напій. Для цього придумані спеціальні трафарети, за допомогою яких можна зробити на каву будь-який малюнок. Такий трафарет зробить звичайну чашку кави цілою історією.

Якщо ж ви по-справжньому любите каву, то чому ж з цього напою не приготувати справжній витвір мистецтва. Таким чином, можна зробити приємно не тільки собі, але і своїй другій половинці.

Малюнки на каві зараз стали дуже популярними в багатьох кав’ярнях. Роблять барісти такі малюнки не тільки типових форм – метеликів, сердечок, але і ваші портрети, що коштує досить дорого. А з допомогою звичайних трафаретів, можна зробити справжній шедевр у себе вдома за лічені секунди. Для цього необхідно мати трафарет і корицю, або ж какао, або цукрову пудру.

Зміст:

  • Що можна прикрасити
  • Як зробити трафарет
  • Матеріал для трафарету
  • Відео рада

Трафарети для кави: простий красивий спосіб прикраси

Що можна прикрасити

Трафарети для кави – це найпростіший спосіб прикрасити чашку кави капучино або латте. Для цього потрібно просто налити каву до країв чашки і посипати зверху через трафарет за допомогою сита Несквік, какао або корицю. Трафарет слід покласти так, щоб він не торкався кави, а потім акуратно зняти його. Такі трафарети також можна використовувати для випічки, печива і тортів, щоб зробити з такого десерту «картинку».

Як зробити трафарет

Щоб приготувати такий шедевр, потрібно просто зварити каву, додати в нього трохи молока і підготувати ситечко. На це ситечко насипати зверху кави какао-порошок, тертий шоколад, корицю або цукрову пудру. Взяти трафарет, наставити його над чашкою і струсити над чашкою трафарет ситечко. Трафарет повинен бути діаметром трохи більше ніж чашка. Ще не можна торкатися трафаретом пінки і самої кави.

Самі трафарети можна купити в магазині або зробити самостійно. Найпростішим способом виготовлення трафарету буде роздрукувати простий малюнок і вирізати по його контуру отвір. Щоб зробити не одноразовий трафарет, то можна обклеїти скотчем аркуш паперу або зробити з пластику.

З допомогою трафарету можна нанести будь-які написи, привітання або малюнки. Якщо приготувати каву або кондитерський виріб, а потім зробити якусь напис, то таки чином, можна привітати з Днем народження, з Новим роком або будь-яким іншим святом.

Трафаретний надпити завжди подарує позитивні емоції тим, кому ви зробите такий подарунок. Можна отримати велике задоволення від такої чашки дещо або торта.

Такі трафарети можна замовити в інтернеті, але, звичайно ж, можна приготувати самому. Щоб виготовити трафарети, необхідно підготувати канцелярський ніж, ножиці, роздруківки трафаретів, маркер в. за необхідності, скотч.
Трафарети для кави: простий красивий спосіб прикраси

Матеріал для трафарету

Що стосується матеріалів, то для трафарету підійде як картон, так і тонкі пластмасові кришечки.

Для початку потрібно знайти потрібні трафарети в інтернеті, роздрукувати і вирізати освітлені ділянки канцелярським ножем. Після цього докласти зразок на щільний матеріал і вирізати вже з цього матеріалу готовий трафарет.

Якщо ви вирішили використовувати картон для цього, то краще його після вирізання обклеїти скотчем, щоб такий трафарет можна було використовувати кілька разів. Але краще всього взяти пластмасу – це можуть бути кришечки від йогуртів чи щось інше. Пластмасовий трафарет буде служити довше.

Якщо ж ви вмієте вирізати з дерева, то це буде найкращим варіантом. В такому випадку, можна вирізати з дерева трафарет, покрити його лаком і використовувати практично вічно. Головне зробити рівномірний малюнок, саме тому краще користуватися ситечком.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.