Топ-5 самих екзотичних сортів чаю

Топ 5 самих екзотичних сортів чаюОдним з найпопулярніших на Землі напоїв є чай. А 15 грудня призначений міжнародним днем, присвяченим цього чудового напою. Сортів і смаків його величезна кількість. Хоча для європейців більш звичним вважається зелений і червоний, але обов’язково варто спробувати і більш незвичайні види. Придбати їх досить просто. Для цього потрібно зайти в інтернет магазин чаю по посиланню.

Види сортів чаю з незвичайним смаком

Слід попередити, що деякі з нижче 3предложенных видів мають досить специфічний смак, до якого треба звикнути. Часто при заварюванні додають різні спеції, трави і навіть квіти. Однак певне коло фанатів є у кожного сорту. Звичайному європейському покупцеві слід зайти в магазин чаю, інтернет-сторінка знаходиться тут, і перед покупкою спочатку продегустувати вибраний варіант.

Ось найцікавіші сорти:

  • Ройбуш. Батьківщина – Південна Африка. Він не містить кофеїну, добре заспокоює і допомагає заснути. Смак хороший і в гарячому, і в холодному вигляді. Пом’якшити його можна за допомогою молока.

Топ 5 самих екзотичних сортів чаю

  • Гэммайтя. Японський чай, який в процесі приготування слід трохи підсмажити, змішати з підсушеним неочищеним рисом. Однак цей напій дуже калорійний, що важливо для тих, хто на дієті.

Топ 5 самих екзотичних сортів чаю

  • Синій (чорнильний) чай. Являє собою квітки тайського рослини – кліторія. Після заварювання Чай переймає його синій колір.

Топ 5 самих екзотичних сортів чаю

  • Матчу. Батьківщина – Японія. Чайні листя перед приготуванням витримують на пару. Напій виходить дуже насиченим з-за великого вмісту антиоксидантів. Цей чай часто використовують на традиційних чаювання.

Топ 5 самих екзотичних сортів чаю

  • «Великий червоний халат» (Да Хун Пао). Відрізняється особливим фруктовим смаковими відтінком. Дуже рідкісний, тому є одним з найдорожчих видів.

Топ 5 самих екзотичних сортів чаю

Кожен з цих сортів хороший по-своєму. Тому якщо у вас буде можливість спробувати який-небудь, то обов’язково зробіть це.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.