Тонування волосся з кави

Тонування волосся з кавою, ймовірно було придумано однієї наглядової дівчиною, заметившей, що раз кавові плями дуже важко відіпрати з волокон одягу, то, можливо, настільки ж міцно кави візьметься і на волосся. Таким чином і був придуманий рецепт натуральної забарвлення локонів.

Тонування волосся з кави

Тонування та догляд

Якщо гарненько подумати і пригадати різноманітні рецепти з кави, то можна не тільки благополучно провести процедуру тонування волосся у каштановий відтінок, але і заодно поліпшити структуру і загальний стан. Для цього рекомендується поєднати кілька компонентів, кожен з яких надає на волосся позитивний вплив, і регулярно наносити масу на локони. Існує кілька корисних рецептів та особливі рекомендації по догляду за волоссям за допомогою кави, які має сенс розглянути.

Рекомендації на замітку

Всім дівчатам, готовим експериментувати з самостійним фарбуванням волосся за допомогою кави, потрібно спочатку почесть пару порад:

  • По-перше, даний метод фарбування можна використовувати власницям світлого волосся, так як біляві локони кави перетворить в пасма незрозумілого бурого кольору. А ось тим, у кого волосся мають темно-русявий або каштановий колір кавове фарбування буде дуже корисним. Процедура забезпечить розкішний блиск і глибокий рівний колір.
  • По-друге, ні в якому разі не беріть в якості основного компонента розчинну каву, адже ця сипка субстанція по своїй суті вже не є кава.

Найпростіший рецепт

Зваріть міцну каву і просто сполосніть голову, потім промийте волосся звичайним шампунем. Цю процедуру рекомендується повторювати кожен день, поки ви не досягнете бажаного відтінку. Якщо ви захочете зробити ефект більш помітним, можна залишити кави на волосся на 15 хвилин до того, як змити.

Тонуюча маска з медом і басмою

Кавову гущу можна використовувати не тільки для ворожіння. Коли ви вип’єте чашку міцного ароматного напою, просто не викидайте гущу. Щоб перетворити її в маску для фарбування волосся, рекомендується додати чайну ложку безбарвної хни, басми, оливкової олії і меду.

Чим більш густі і довгі у вас локони, тим більша кількість чайних ложок кожного компонента вам знадобиться. Нанести суміш для тонування краще всього на ніч, а змивати шампунем, у якого нейтральний РН. Після застосування такої маски дуже корисно сполоснути волосся водою з розведеним у ній лимонним соком або оцтом.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.