Сублімована кава – шкода

Розчинна сублімована кава завдає організму шкоди, щоб було доведено вченими. Виробники, навпаки, стверджують, що новий вид розчинної кави не чинить негативного впливу на організм, так як зберігає в собі всі цінні якості кавових зерен. Давайте розберемося, що з цього правда.

Сублімована кава – шкода

Думка вчених

Вважається, що сублімована кава самий нешкідливий з усіх видів розчинної кави, але при цьому існує думка, що за своєю суттю цей кава шкідлива.

Чим обґрунтовують шкідливість сублімованого кави? У першу чергу тим, що він завдає шкоди шлунку і всі іншим органам травлення. Небезпечніше всього гуща, що залишилася на дні чашки. У ній міститься велика кількість дубильних речовин, які подразнюють слизову шлунка, а при тривалому впливі призводять до появи виразки шлунка і гастриту.

Сублімована кава і травна система

Вся проблема в тому, що для травної системи кави є отрутою, оскільки печінка сприймає цей напій саме так, коли пропускає його через себе. Як і по відношенню до будь-якого отрути, вона починає активно його виводити, тому при занадто частому вживанні кави печінка може не впоратися, що приведе до захворювання цього органу.

Особливу негативний вплив сублімована кава робить, коли його п’ють на голодний шлунок. Так випита натщесерце чашка кави стимулює вироблення соляної кислоти, а шлунок, не маючи нічого для перетравлення починає «поїдати» сам себе. З-за цього з’являється печія, а якщо ви звикли випивати чашку кави натщесерце, у вас поступово може розвинутися гастрит, який призведе до виразки, а запущений випадок виразки ризикує обернутися тяжкими наслідками і онкологією.

Сублімована кава розчинна кава

Як і будь-який інший сублімована кава сприяє виведенню кальцію з організму, з-за чого може розвинутися остеопороз, якщо ви вживаєте мало молочних і кисломолочних продуктів.

Негативно сублімована кава впливає також і на нирки, оскільки він надає сечогінний ефект і зневоднює організм. Шкідливий він для мозку і серцево-судинної системи, оскільки з кофеїном виводиться також калій.

По своїй суті сублімована кава це теж розчинний, тільки зроблений з використанням інших технологій. А з приводу розчинної кави у науковців немає сумнівів – він шкідливий. Оскільки в ньому містяться штучні ароматизатори, смакові добавки та барвники, а хімія, якою б вона не була, все одно негативно впливає на весь людський організм.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.