Способи і рецепти варіння кави в турці

Багато люблять пити натуральну каву, проте не всім відомі способи і рецепти варіння кави в турці. Чому саме в турці? Справа в тому, що кава, який готується, таким чином, має більш насичений смак і наповнюється енергетикою і любов’ю кухаря, але насправді важливо. Розглянемо кілька рецептів приготування кави в турці.

Способи і рецепти варіння кави в турці

Кава по-турецьки

Пропорції в рецепті такі: на 1 чайну ложку з верхом кави доводиться стільки таку ж кількість цукру. Візьміть кава самого дрібного помелу. Засипте цукор і каву в турку, налийте необхідну кількість води і поставте на повільний вогонь. Якщо у вас є набір для приготування кави на піску, вам потрібно закопати турку з кавою в пісок. Тільки коли з’явиться пінка, зніміть з конфорки турку і дайте їй трохи охолонути протягом 1-2 хвилин. Повторіть всі маніпуляції ще 2 рази. Тепер кави можна розлити по чашках. За правилами, кава по-турецьки запивають невеликими ковтками холодної води, яку подають у високому скляному стакані.

Кава з молоком приготування у турці

Для приготування п’яти порцій кави з молоком слід взяти 5 чайних ложок з верхом кави дрібного помелу. Засипте їх в джезву і налийте 250 г води. Коли кава нагріється додайте 250 г , попередньо нагрітого молока. Як тільки все це почне закипати, зніміть з вогню. Подавайте з цукром за смаком.

Кава глясе приготування у турці

Зваріть 100 г кави в турці і додайте туди 20 г цукру. Процідіть напій через фільтрувальний папір або вату. Остудіть. Поки остигає кава, покладіть в келих 50 г вершкового морозива і влийте приготований кави. Відразу подавайте на стіл.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.