Сонник кави: тлумачення снів на кавову тематику

Сонник кави: тлумачення снів на кавову тематикуРозтлумачити той чи інший сон вам завжди допоможе сонник. Кава зазвичай сниться людям, схильним до неспокою і безпричинному страху. Уві сні цей символ іноді має позитивне значення, але в більшості випадків негативний. Так, при тлумаченні сновидіння важливо згадати, який це кава була, що ви з ним робили, в якій це відбувалося атмосфері, з ким.

Якщо ви пили каву в компанії з кимось, то ваші близькі будуть проти вашого обранця і вашого весілля. Пити цей підбадьорливий напій в самоті символізує отримання відмови. Якщо заміжньому людині приснився такий сон, то його чекає сімейне незгоду і часті сварки з побутових причин. Пити каву і відчувати його аромат обіцяє вам довге життя. Якщо ви його пили з автомата, то це знак, що вам треба гарненько підбадьоритися і йти далі до наміченої мети.

Зміст:

 • Пити каву
 • Кав’ярня
 • Продавати
 • Варити
 • Молотити зерна
 • Смажити кавові зерна
 • Кавоварка
 • Кофемолка
 • Кавник
 • Кавова Гуща
 • Кавова чашка
 • Кавова плантація
 • Відео сонник

Сонник кави: тлумачення снів на кавову тематику

Пити каву

Пити дуже солодкий кава – провісник появи гостей у вашому домі. Гіркий кави обіцяє плітки, неприємні розмови і роздратування. Якщо кава був якісний і дуже ароматний, то такий сон передвіщає щасливе і безхмарне майбутнє. Несмачний кави обіцяє проблеми на роботі, які спричинять фінансові втрати. Холодний кави говорить про те, що вам доведеться жертвувати стосунками з коханою людиною для того, щоб відновити своє добре ім’я. Кава з молоком – знак того, що настав час вирішувати всі питання, відкладати далі вже нікуди. Гарний і смачний кавовий напій вказує на можливість близьких відносин з тим, кого ви вважаєте просто другом. Кава з часточкою лимона говори про те, що ви хочете досягти всього, не докладаючи великих зусиль.

Кав’ярня

Вас чекає знайомство з негідною людиною, якщо уві сні ви бачили себе в кав’ярні. Після цього сну ви можете виявитися втягнутим в неприємні інтриги і сумнівні справи. Якщо ви побачили себе в кафе, яке ви часто відвідуєте в реальному житті, то це означає, що ви дуже нерозумно використовуєте наявні зв’язки з впливовими людьми. У вас є реальний шанс досягти у цьому житті багато, якщо навчитеся отримувати вигоду зі своїх знайомств. Якщо вас запросили в кав’ярню, то до вас незабаром звернула увагу цікавий чоловік, які буде використовувати вас у своїх корисливих цілях.

Продавати

Продаж кави у сні обіцяє невдачі в комерційних справах та погіршення матеріального стану. Купівля, навпаки, має позитивне значення. Такий сон говорить про те, що незабаром до вас повернуться всі витрачені гроші, навіть в кілька кратному розмірі. Якщо ви придбали хороший мелену каву, то незабаром реалізуються ваші найзаповітніші бажання. Купівля зернового – обіцяє вам прийом важливих гостей.
Сонник кави: тлумачення снів на кавову тематику

Варити

Варити каву в сні обіцяє дальню поїздку, яка дасть хороший результат і принесе очікуваний прибуток. Але ось в особистому житті вас чекають неприємні непорозуміння і серйозні розбіжності. Для дівчини такий сон є передвісником пліток. Якщо ви заливали окропом мелену каву, то це призведе до виконання бажання або придбанні тієї речі, про яку ви вже давно мрієте.

Якщо ви спостерігали, як хтось готує каву, то вас чекає приємний сюрприз від одного. Бачити, як люди гризуть кавові зерна, віщує великі клопоти, в результаті чого прибуток і винагороду отримаєте не ви, а хтось інший. Якщо гризли ви, то всі ваші зусилля будуть марними, ви не досягнете бажаного.

Молотити зерна

Вас чекають сильні переживання з приводу пліток і чуток про вас за спиною після сну, в якому ви мололи кавові зерна. Колись давно ви дали привід для обговорення, тепер доведеться пожинати плоди. Зелені кавові зерна віщують нахабних ворогів, які не посоромляться нікого і відкрито шкодити вам. Бачити розчинну каву обіцяє зустріч з особами, які вам сильно заздрять і бажають шкоди.

Смажити кавові зерна

Якщо ви уві сні смажили кавові зерна, то це віщує вдале одруження, яке позбавить вас від багатьох проблем. Дуже ймовірно, що в ролі нареченого або нареченої будуть іноземці.
Сонник кави: тлумачення снів на кавову тематику

Кавоварка

Приснився кавоварка віщує проблеми, через які ви не зможете спокійно спати. всі ваші думки будуть зайняті тільки одним. Після цього сну вам рекомендується уникати зайвого ризику і не їздити в далекі поїздки. Шум від кавоварки обіцяє вам розмову з подругою або родичкою.

Кофемолка

Кавомолка найчастіше сниться до різного роду небезпек. Вам потрібно проявити максимум сил, щоб постаратися уникнути нещастя. Якщо вона була включена, то вам, швидше за все, не вдасться уникнути неприємностей. З середи на четвер такий сон означає, що незабаром іншим стануть відомі небажані подробиці вашого особистого життя. Також цей прилад у сні символізує ваш бажання мати тихе та спокійне життя, повну любові і гармонії. Вам настільки набридли проблеми та домашній побут, що ви мрієте втекти в якесь затишне містечко.

Кавник

Якщо уві сні ви приготували каву в гарному новому кавнику, то в недалекому майбутньому ви переїдете в нове місце. Це може бути, як новий будинок, так і нова країна. Якщо кавник був тьмяним, то на вас чекає виснажлива ремонт вашої теперішньої квартири. Кавовий млин обіцяє вам, що незабаром ви станете володарем невеликий нерухомості.
Сонник кави: тлумачення снів на кавову тематику

Кавова Гуща

Кавова гуща є символом перемоги над ворогами і подолання всіх труднощів. Якщо ви уві сні ворожили на ній, то це говорить про вашу невпевненість у зробленому виборі. Ви сумніваєтеся, чи правильний шлях обрали. Нерідко такий сон бачать дівчата за деякий час до заміжжя. Це відмінний привід все ще раз обдумати і зважити всі за і проти. Змивати залишки каву з чашки передвіщає вам значне скорочення доходів. Якщо ви уві сні випили кави з гущею, то будьте готові до того, що вас можуть зрадити друзі. Намагатися допити всю гущу до дна – провісник важких часів. Якщо ви пролили гущу, то це говорить про те, що вам не вистачає любові і ласки, вам здається, що ваш обранець приділяє вам мало часу і відноситься до вам зовсім байдуже. Якщо ви пролили її на постіль, то ви сумніваєтеся в почуттях своєї другої половини і вже на грані того, щоб розірвати стосунки.

Кавова чашка

Якщо ви побачили уві сні чашку кави, то це хороший знак. Вас чекає успіх у вирішенні складних проблем. Такий сон для самотньої людини обіцяє зустріч зі своєю другою половиною. Міцне сімейне щастя і благополуччя чекає того, кому приснилося, як розсипалася пачка кави. Приготування і пиття желудевого кави обіцяє отримання невеликого прибутку, на яку ви й не розраховували.

Великі втрати і витрати чекають того, хто уві сні подавав на стіл тацю з чашками кави. Дуже ймовірно, що хтось з ваших близьких назавжди поїде в іншу країну. Також можливі крадіжки та грошові втрати в результаті діяльності шахраїв.

Кавова плантація

Якщо вам приснилися плантації кави, то це загрожує вам серйозними наслідками, які виникнуть в результаті ризикованого заходу. Вирощування кавових плодів говорить про те, що сновидець займає дуже серйозну посаду і має багато обов’язків. Займатися в сні імпортом кава – попередження про те, що потрібно бути дуже пильним і обережним, проти вас хтось замишляє велике зло.

Тлумачення сну може залежати від вашого особистого ставлення до кави. Він може символізувати відпочинок і бути сигналом, що пора розслабитися, а може викликати підйом сил і енергію, а також бажання йти вперед.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.