Скраб з кави від розтяжок

Скраб з кави від розтяжок є одним з найефективніших методів вирішення даної проблеми. Це універсальний засіб дозволяє не тільки розгладжує поверхню шкіри, але і робить розтяжки менш помітними. Кавовий скраб від розтяжок можна самостійно приготувати в домашніх умовах, давайте подивимося, як це зробити.

Скраб з кави від розтяжок

Рецепти скрабів від розтяжок

Є кілька методом приготування даного косметичного засобу, який допоможе виправити недоліки вашої шкіри. Принцип дії скрабу ґрунтується на тому, що активні компоненти кави підсилюють циркуляцію крові і активізують клітинний обмін. Результат ви побачите вже після перших трьох процедур.

Скраб з кави проти целюліту і розтяжок. Для його приготування вам необхідно змішати 1-2 столові ложки натуральної меленої кави у співвідношенні 1:1 з білою глиною, розбавивши суху суміш водою. У вас повинна вийти маса, що нагадує по консистенції густу сметану. Суміш наноситься легкими масажними рухами на проблемну зону шкіри, після чого залишають на 5-7 хвилин і змивається під теплою водою.

Такий же принцип використовується і для приготування ще одного скрабу, тільки замість глини береться білий йогурт або сметана.

Прекрасний результат приносить також суміш, приготована з кориці, меду, меленої кави, цукру і солі, які заправляються двома столовими ложками оливкової олії.

Як правильно застосовувати скраб з кави

Скрабування за допомогою кави дозволяє позбавити шкіру від косметичних дефектів, а також сприяє поліпшенню самопочуття і омолодженню шкіри. Однак для того, щоб кавовий скраб створений будинку своїми руками отримав такий же результат, як і косметична процедура, проведена в салоні, необхідно дотримуватися таких рекомендацій:

  • Перш ніж нанести скраб на основі кави рекомендується прийняти теплу ванну, щоб тіло гарненько распарилось.
  • Для замішування маси для скрабу рекомендується брати тільки натуральну каву. Ще краще, якщо це будуть мелені зелені зерна. Каву боби слід подрібнити до такого стану, щоб в результаті вийшов мелкоструктурный склад, який не зашкодить шкірі.
  • Маса скрабу наноситься круговими масажними рухами на зволожену область шкіри.
  • Використовувати скраб з кави рекомендується не частіше двох разів на тиждень. Цей інтервал між процедурами дозволить шкірі відновиться.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.