Скраб з кави для рук

М’які і ніжні жіночі руки приковують увагу чоловіків, не менше ніж особа. Скраб з кави для рук допоможе очистити шкіру від ороговілого шару клітин, бруду і лусочок. Завдяки цій процедурі поліпшується кровопостачання і шкіра збагачується корисними речовинами. Не обов’язково купувати засіб в магазині, його можна приготувати самостійно вдома.

Скраб з кави для рук

Переваги натурального скрабу

Як би там не було, а скраб приготований в домашніх умовах завжди буде вважатися більш корисним і ефективним. Адже ви самостійно обираєте продукти, з яких він буде створюватися. Крім того, для приготування цього засобу можна застосовувати найрізноманітніші компоненти, не використовуючи хімічних добавок. Домашній скраб для рук з кави – це джерело поживних речовин і корисних вітамінів, які дозволяють не тільки покращити стан шкіри, але і приберуть розшарування й ламкість нігтів.

Як приготувати скраб

Скраб, як відомо, складається з абразивних частинок і основи. Таким чином, в якості основи використовується сметана, вершки, мед, іноді рідке мило або звичайний живильний крем. В основу для скрабу можна також додати манну крупу, мілкий пісок з пляжу, цукор, подрібнені кісточки абрикоса або чорниці. Тому для основи і абразивних частинок можна брати те, що найбільше подобається або просто є під рукою.

Щоб приготувати скраб з кави вам необхідно змішати рідке мило і 1 ст. л. нерозчинного кави. Також замість натуральних мелених зерен можна взяти кавову гущу, що залишилася після ранкової кави. Скраб наноситься на руки і протягом декількох хвилин легко масажується.

Наскільки часто можна використовувати скраб?

Насправді, добре приготований вами кавовий скраб для рук, повинен застосовуватися не надто часто. Його дія є механічним впливом на шкіру і при щоденному використанні її можна пошкодити. Для догляду за шкірою ваших рук і доданню їй краси і свіжості достатньо застосовувати кавовий скраб 1-2 рази в тиждень. У разі, якщо ви є володаркою чутливої шкіри рук, то процедуру слід проводити не частіше 1 разу в сім днів.

Правильне нанесення скраб для рук

Для того, щоб абразивні частинки зняли ороговілий шар клітин і лусочок, скраб для рук рекомендується наносити масажними рухами на вологу шкіру. Масування потрібно продовжувати протягом 2-3 хвилин, а потім змити скраб під теплою водою і змастити руки живильним кремом.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.