Скраб для особи з кави

Скраб для особи з кава володіє відмінним ефектом пілінгу і ліфтингу і його легко приготувати в домашніх умовах. Регулярне застосування перешкоджає раннього старіння шкіри, сприяє омолодженню шкіри, що в’яне і захищає клітини від руйнування.

Скраб для особи з кави

Правила застосування кавового скрабу

Перед тим, як приступити до створення скараба слід ознайомитися з основними правилами, дотримуючись яких ви підсилите ефект.

Вибір кави

Для будь-якого скрабу вибирайте кави з такими характеристиками: чорний, натуральний, обсмажений, дрібного помелу, без ароматизаторів. Розчинна кава не підходить для приготування скрабу, так ви тільки нашкодите своїй шкірі. При використанні кавових зерен потрібно бути акуратним, оскільки їх частки можуть травмувати ніжну шкіру. Якщо скраб складається з кавової гущі, її слід використовувати в остиглому стані, хвилин через 20 після того, як ви випили кави.

Підготовка

Щоб уникнути виникнення побічних ефектів спочатку нанесіть скраб на зап’ясті і змийте через хвилину. Якщо протягом 10 хвилин шкіра не почервоніє, можна сміливо використовувати скраб. Скраб слід наносити тільки на очищену шкіру.

Дія

Кавовий скраб очищає і пом’якшує шкіру: шиї, обличчя, колін, ніг, ліктів, області декольте.

Застосування

Після нанесення скрабу потрібно активно масажувати ділянку шкіри протягом хвилини, щоб засіб ввібрало в себе бруд і всі мертві клітини. Змивайте скраб теплою водою. Користуйтеся одним і тим же рецептом регулярно 1-2 рази в тиждень після ванни.

Рецепт комплексного протизапального скраб з кави

Кавову гущу або мелену каву змішайте з розігрітим медом у рідкому стані, коричневим цукром і медом. Всі інгредієнти беруться в рівній кількості по одній чайній ложці. Щоб суміш зробити досить густою в неї можна додати мінеральну воду. Після масажу залиште скраб на обличчі в якості маски.

Цей скраб дозволяє позбутися від чорних крапок і запалених прищів. Вже після першого використання цього диво-скрабу ви відчуєте, як ваша шкіра зміниться, звичайно, за умови, що все робилося в суворій відповідності з правилами приготування і рецептом. Регулярне застосування цього скрабу зробить вашу шкіру чистою і ніжною, як ніби ви є постійною клієнткою салону краси.

Скраб протипоказаний людям із серйозними і тяжкими шкірними захворюваннями, дуже тонкою і чутливою шкірою, а також при наявності алергії на каву.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.