Склад зеленої кави для схуднення

Склад зеленої кави для схуднення як правило вказується виробником на упаковці товару, проте зазвичай перераховані компоненти нічого не говорять людині про дію того чи іншого речовини на організм. Тому необхідно вивчити деякі факти про даному напої, щоб ви були обізнані в тому, що будете щодня вживати.

Склад зеленої кави для схуднення

Що таке зелений кава для схуднення?

Просто зелений кава і зелений кава для схуднення – це насправді різні речі. Оскільки зеленим кава для схуднення називають правила Бади до складу, яких входять несмажених кавові зерна. Таким чином, на полицях в магазинах можна зустріти велику кількість різноманітної продукції, де головним компонентом виступає екстракт або засіб в чистому вигляді.

Самі по собі сирі зерна кави не є якимось особливим видом кави. Це все так само арабіка або робуста, тільки необжаренная. Виходить, що утримання зелених кавових зерен майже таке ж, як і чорних – ті ж кофеїн і танін, які бадьорять і стимулюють мозкову активність. Однак, термічно необроблені кавові зерна важко піддаються помолу, тому рекомендується вибирати або спеціально розроблені суміші, або чистий зелений порошок в розчинному або перемолотом вигляді.

З чого складається зелений кави

У склад суміші, як говорилося вище, може входити не чистий зелений кави, а його екстракт. Не дивуйтеся, читаючи на етикетці товару, що в порошку міститися найбільш неожиланные речовини, такі наприклад як екстракт зеленого чаю або гуарани. Справа в тому, що на смак зелена кава дуже екзотичний для сучасних європейців, тому спеціалізовані склади для схуднення забезпечуються різноманітними прянощами, таким як імбир і кориця, які підвищують гастрономічні якості продукту і допомагають схуднути.

Конкретно схудненню сприяє хлорогенова кислота, яка входить до складу зерен зеленої кави. Ця кислота виконує жиросжигающую функцію. Кофеїн в збільшеної концентрації викликає невеликий стрес в організмі, з-за чого жирові клітини починають використовувати енергію і зменшуватися в розмірах.

Ревінь і імбир в складі БАДа сприяють поліпшенню апетиту, завдяки прискоренню обміну речовин. При цьому апетит оптимальний і досить швидко задовольняється. Вважається, що під час прийому таких препаратів для схуднення зменшується тяга до жирного і солодкого.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.