Скільки варити каву в турці

Справжні поціновувачі кави варять його в турці, однак якщо ви тільки починаєте шлях кавомана, напевно, не знаєте, скільки варити каву в турці. Сьогодні багато хто відмовляється від вживання кавового напою «три в одному». Насправді цей напій лише частково нагадує натуральну каву за смаковими характеристиками і якістю. А справа в тому, що кількість кофеїну в ньому не більше 1%.

А адже кава став настільки популярний в усьому світі саме завдяки кофеїну, який відповідає за підбадьорливий ефект від напою. Таким чином, кава «три в одному» надає зовсім інше, ніж натуральний напій. До того ж всі інші компоненти вміст пакетиків, найчастіше не відповідають загальновизнаним нормам і стандартам.

Скільки варити каву в турці

Посуд

Найбільш поширений метод приготування прекрасного чорного кава – це застосування турки. Ця посудина являє собою товстостінний ківш з довгою ручкою. По-іншому турку ще називають джезвою. Виготовляють цей інструмент з кованої міді. Однак сьогодні більш поширені турки зроблені з жерсті. Джезва з жерсті не відрізняється за своїми характеристиками від турки з міді.

Рецепт кави в турці

Спосіб приготування чорної кави в турці – це найстаріший з усіх способів приготування цього чудового напою. Для того, щоб зварити каву в джезві, його попередньо потрібно обов’язково дуже дрібно змолоти, практично в пил або ж просто придбати готовий продукт в супермаркеті.

Потім насипте каву в турку і, якщо потрібно, додайте прянощі, наприклад, корицю, кардамон або аніс. Не забувайте, що для приготування кави необхідна м’яка холодна вода, а не окріп, як у випадку з розчинними напоями. Далі турку ставлять на вогонь, щоб довести гущу до кипіння.

Як тільки гуща почне закипати, турку потрібно зняти з конфорки і дати напою охолонути півхвилини. По закінченню цього часу, слід знову довести каву до кипіння. Цю процедуру повторюють три рази поспіль.

Скільки потрібно варити каву для отримання відмінного смаку і аромату?

Люди, які нещодавно почали варити каву самостійно, не рідко задаються питанням, скільки часу варити каву для того, щоб він набув дійсно відмінний смак. На думку фахівців, тривалість даної процедури повинна дорівнювати 3-4 хвилин, не більше. Справа в тому, що під час кип’ятіння кави досить швидко втрачає свій смак. Зваривши підбадьорливий чорний кави, його розливають у чашки і подають на стіл.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.