Сиропи для кави

Сиропи для кави були створені для того, щоб внести різноманітність у світ кавових напоїв, новизну і відчуття нових смакових відтінків. Компанії постаралися на славу у створенні нових смаків і сьогодні існує понад 80 видів сиропів з різними смаками. Найбільш популярні з них: сиропи зі смаком ірландського крему, шоколаду, ванілі, лайма, карамелі, амаретто, лісових горіхів, фруктові сиропи.

Сиропи для кави

Виробництво кавових сиропів

Сиропи для кави виробляються з натуральних продуктів. До їх складу не включають штучні барвники. Більшу частину сиропів готують на основі фруктози, тому навіть люди, які страждають від такого захворювання, як цукровий діабет, можуть дозволити собі насолодитися прекрасним напоєм. Кавові сиропи володіють насиченим і яскравим смаком, тому їх потрібно додавати в невеликій кількості – на 50 мл міцної кави вам знадобиться 5 мл сиропу. Всього одна чайна ложка сиропу перетворює смак кави в абсолютно неповторний і унікальний.

Застосування сиропів

Додавати сиропи в каву слід, керуючись виключно своїм настроєм в даний момент і смаковими уподобаннями. І все-таки, в залежності від того, який напій ви хочете отримати, потрібно знати про деякі важливі нюанси. Для приготування кави еспрессо найкраще підійде крапля шоколадного сиропу, сиропу амаретто або мигдального.

Немає необхідності розбавляти міцну каву ягідними або фруктовими сиропами, краще додавати ірландський крем, щоб відтіняти смак. А от кава латте чудово підійде ванільний сироп. Різні фруктові смаки оптимальний варіант для додання відтінку легкому каву, тут добре поєднуватимуться і полуничний, малиновий, і гранатовий сиропи.

Якщо в каві, в якому відчувається невелика кислинка, хочеться зробити більш відчутною цю кислинку, то можна додати в напій амаретто або сироп з ірландським кремом. А кава з легкою гіркуватістю чудово відтіняє шоколадним або мигдальним сиропом, а також сиропом з корицевий ароматом.

Не бійтеся експериментувати, адже тільки пробуючи щось нове можна сповна насолодитися життям – її ароматами, смаками і відтінками. Приготування кави з сиропами можна порівняти з приготуванням страв з різноманітними спеціями. Тому не обов’язково завжди чітко слідувати описаним рекомендації подирайте сироп під свій настрій і внутрішньому почуттю.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.