Сиропи для кави

Щоб урізноманітнити смак кавових напоїв були придумані сиропи для кави, асортимент яких має досить великий смакової вибір – більше 80. Найбільш популярні з них – це шоколадний, ванільний, зі смаком лісових горіхів, сироп амаретто, різноманітні фруктові сиропи. Як правило, сиропи мають насичений смак та для додавання його в каві, буде достатньо однієї маленької ложечки. Зазвичай виробники вказують дозу на етикетці пляшки з сиропом.

Виробники сиропів для кави

Найвідоміші виробники цього продукту: французькі компанії 1883 de Philibert Routin, Monin, Teisseire, італійська FABBRI 1905 SPA і американська Da Vinci Gourmet. Вони випускають високоякісні сиропи для кави, у виробництві яких застосовуються натуральні продукти, без використання штучних барвників та консервантів. Рекомендується при виборі сиропу звертати увагу на виробника, щоб уникнути покупки дешевого низькоякісного продукту з хімічними барвниками і підсилювачами смаку.

Сиропи для кави

Як додавати сиропи

При додаванні сиропів в каві, природно ви керуєтесь своїм смаком, проте існують деякі усталені рекомендації, що допомагають поліпшити смаковий відтінок напою. Наприклад, міцний чорний кави бажано не додавати сиропи з ягідними і фруктовими смаками, вони краще всього поєднуються з легким напоєм. А в міцну каву відмінно підійде сироп «ірландський крем», який чудово відтінятиме насичений смак гарячого напою. Чашка еспрессо порадує вас своїм смаком, якщо в неї трохи капнути мигдалевого або шоколадного сиропу. Кава латте розкриє всю красу свого смаку в парі з ванільним сиропом. Хоча не бійтеся експериментувати в пошуках нових смакових відчуттів.

Якщо ви ще не пробували кави з сиропом, то спробуйте приготувати напій найпростішими рецептами.

  • Додайте 1 чайну ложку шоколадного сиропу порцію кави еспресо.
  • Додайте 4 чайні ложки ванільного сиропу кави латте.
  • Просто додайте вибраний сироп кава і відчуєте новий смак улюбленого напою.

    Сподобалася стаття? Поділись!

    Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
    Рецепти кави. Способи приготування кави.