Шкода зеленого кава для схуднення

Зараз дуже модно і популярно пити зелений кава для схуднення, цей продукт надзвичайно розрекламований. Але не всі замислюються про шкоду зеленого кава для схуднення. В рекламі йдеться про унікальну хлорогенової кислоти, яка міститься в зеленому кави, під впливом якої людина починає стрімко скидати вагу. Однак дієтологи нагадують, що хлорогенова кислота входить до складу не тільки зерен зеленої кави, але також є і зернах обсмаженої, мало того, ще і в більшій кількості. За рахунок високої концентрації вона є і в розчинній каві.

Шкода зеленого кава для схуднення

Шкода від зеленої кави

Насправді вплив хлорогенової кислоти на людський організм не вивчено достатньо для того, щоб робити якісь твердження щодо спалювання жиру. Крім того, як відомо всім зелені кавові зерна є сировиною обсмаженої кави. Привозять зелений кава з тропічних країн, в яких досить часто складна епідеміологічна обстановка.

Зелені кавові зерна завжди піддаються фумігації (знищення шкідливих мікроорганізмів), а значить, обробляються отруйними парами, які потім частково залишаються на поверхні кави. У зв’язку з цим кавові зерна без обжарювання можуть призвести до отруєння. У зелених кавових зерен досить прісний смак і повна відсутність аромату.

У цього напою є певні побічні ефекти. Наприклад, у вас може підвищитися артеріальний тиск і з’явиться головний біль. Тому деякі лікарі роблять висновок, що зелена кава сприяє розвитку серцево-судинних захворювань, а тому людям з артеріальною гіпертонією, ішемічною хворобою та іншими проявами атеросклерозу даний напій пити не рекомендується.

Схуднення і зелений кави

Слід знати, що зелені кавові зерна не можуть за вартістю перевищувати обсмажену каву, оскільки всього лише є сировиною для останнього. Дієтологи закликають не піддавати ризику своє здоров’я і пити обсмажену каву. Крім того, на думку дієтологів, сама кава не може бути таблеткою для схуднення. В якості невеликої допомоги в схудненні можна використовувати обсмажену каву, оскільки він знижує апетит.

Тому якщо ви хочете схуднути ви повинні підходити до цього питання комплексно: раціонально харчуватися, постійно виконувати фізичне навантаження у вигляді зарядки вранці і прогулянок протягом дня. Пам’ятайте не існує панацеї для схуднення – тільки сила волі і праця здатні дати потрібний вам результат.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.