Шкідливо чи кави з молоком. Шкоду кави з молоком

Кава неймовірно смачний і ароматний напій, багато додають в нього молоко. Мало хто замислюється над таким питанням: «чи шкідливо кави з молоком?». І правда чи існують які-небудь негативні наслідки вживання кави з молоком? Давайте з цим розберемося.

Шкідливо чи кави з молоком. Шкоду кави з молоком

Результати експерименту

Іспанські вчені провели велику кількість експериментів і в підсумку прийшли до висновку, що все-таки є шкоду кави з молоком. Вони знайшли зв’язок між вживанням цього напою і освітою раку стравоходу. Вся справа в тому, говорять вчені, що на стравохід впливає рідина високої температури. Особливо шкідливо пити каву з молоком через трубочку, оскільки напій, не встигаючи хоч трохи охолонути, відразу ж потрапляє у стравохід.

За даними зібраними вченими в результаті дослідження був зроблений висновок про те, що люди п’ють каву з молоком в чотири рази частіше страждають від раку стравоходу. Само собою це не відноситься до одиничним рідкісним випадкам прийому кави з молоком, йдеться про тих, хто звик часто вживати цей напій. За великим рахунком шкідливо все, що робиться і вживається понад міру і в дуже великих дозах. Якщо ж знати норму нічого страшного вам не загрожує.

Фахівці стверджують, що кофеїн, який міститься в каві, діє на людину як наркотик і викликає психологічну залежність. Ті ж іспанські вчені висувають думку про те, що кава з молоком шкідливо, так як погано перетравлюється в шлунку. Причина в з’єднанні молочних білків з таніном, з-за чого засвоєння білків організмом сильно ускладнюється.

Ще одна думка

Інші вчені вважають, що у молока є чудова властивість витяжки і завдяки цьому воно при змішуванні його з кавою витягує всі шкідливі речовини назовні. Збільшується дія цих шкідливих речовин і від цього у людини виникають різні захворювання. Приміром, від кави з молоком може розболітися стравохід або шлунок. Крім того, в цьому напої виділяються ферменти, які сильно впливають на шкіру людини. Відбувається передчасне старіння шкіри, на ній з’являються прищі і інші неприємні недоліки.

Для кого-то шкідливий звичайний кави, для когось кава з молоком. Все залежить від індивідуальних особливостей організму і його сприйняття продуктів. Тому проходячи чергове дослідження, проконсультуйтеся у лікаря на рахунок шкідливих і корисних продуктів саме для вас, а може ви, заодно, і дізнаєтеся які-небудь нові результати експериментів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.