Шкідливий розчинну каву

Розчинна кава далеко не новинка, а за роки його існування з’явилося кілька видів цього напою. «Шкідливий розчинну каву?» — це важливе питання для тих, хто піклується про своє здоров’я.

Шкідливий розчинну каву

Вплив на організм

Вважається, що якщо якість розчинної кави висока, то по своїх властивостях він буде майже таким же, як і натуральна кава. Єдиною відмінністю є те, що в ньому міститься більше кофеїну, а це речовина здатна викликати звикання і залежність, негативно впливати на роботу серцево-судинної системи.

Тобто можна зробити висновок, що розчинна кава небезпечно пити людям з наявністю серцево-судинних захворювань, особливо це відноситься до порушень серцевого ритму, підвищення артеріального тиску, на що в першу чергу впливає кофеїн.

Слід знати також і те, що у людини з нормальним здоров’ям розчинна кава здатна викликати печію і спровокувати гастрит. Тому завжди потрібно відчувати міру у вживанні. Максимально допустима доза вживання кави на добу становить 1-2 чашки кави.

Існує твердження, що кава викликає залежність, а це, як ви розумієте не корисно. Кава, звичайно, не наркотик, але все ж викликає фізичне звикання. Симптоми, що визначають це: неуважність, зниження гостроти сприйняття навколишнього і швидкості реакції, сонливість, головні болі. Як ви розумієте, не можна різко припиняти пити каву після прочитання цієї статті. Просто потрібно зменшувати дозу поступово, щоб організм переходив на режим нормальної роботи без дози кофеїну.

Якість розчинної кави

Не забувайте і те, що ніхто не відміняв харчові добавки. В розчинній каві 85% припадає на смакові добавки, антиоксиданти, ароматизатори та консерванти, що як ви розумієте не додає вам здоров’я з кожної випитої чашкою кави. Перед покупкою обов’язково переконайтеся в тому, що добавок немає хоча б на етиці в описі складу продукти, що трохи вирівнює процентне співвідношення кави і добавок.

Зберігання розчинної кави

Коли кава придбаний, важливо його правильно зберігати, якщо ви хочете уникнути погіршення ароматичних і смакових властивостей порошку. Кава повинна зберігається в щільно закритій скляній баночці, так він не буде віддавати свій запах і не буде вбирати чужі. Не рекомендується ставити банку з кавою біля продуктів з різким запахом, оскільки при відкриванні кришки відбудеться обмін запахами і властивості кави зміняться

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.