Що потрібно знати, щоб вибрати кави в капсулах

Що потрібно знати, щоб вибрати кави в капсулах

Що потрібно знати, щоб вибрати кави в капсулахНа сьогоднішній день набирають обертів продажу кави в капсулах для кавоварок. Кожен для себе може вибрати або один, або декілька сортів кави в одній капсулі. На самому початку обробки кави на виробництві, його обсмажують, мелють, спресовують в брикет і поміщають в спеціальні оболонки. Кава в капсулах може зберігатися 1-2 роки, так як такий продукт упакований герметично (терміни придатності виробник відображає на упаковці).

Одна капсула розрахована на одну порцію напою. Якщо ви любите міцний варіант, то в кавоварку слід налити менше води, ніж рекомендовано. І навпаки, якщо ви любите не дуже міцний напій, то води потрібно наливати більше, ніж необхідно. Також слід враховувати, що фортеця і смак кави регулюються не тільки об’ємом води, але і її температурою при приготуванні. У залежності від виду обраного смаку, в деяких капсульних кавомашинах, вода для заварювання напою відміряється автоматично.

Почавши працювати, капсульна кавоварка розкриває герметичну упаковку, розпушує спресований кави потоком повітря і готує каву еспресо або кави фільтраційним способом.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.