Секрети кави Копі Лювак

Секрети кави Копі Лювак

Секрети кави Копі ЛювакУнікальний сорт кави під назвою Копі Лювак можна зібрати тільки на деяких островах Індонезії. Але його унікальність, а також і вартість, обумовлена зовсім не тим, де він росте, а тим, як його видобувають. За один кілограм Копі Лювак доведеться заплатити цілих 400 доларів, тому цей кави вважається одним з найбільш дорогих, адже за цю вартість можна навіть купити арбалет в СПб.

Назвали це кава честь тварини, яка безпосередньо приймає участь у створенні цього унікального сорту. За своєю природою лювак – це хижак, який живе на деревах. Однак харчується він не тільки м’ясом, а й рослинними продуктами, в тому числі і кавовими ягодами. Ягоди кави – це справжні ласощі для лювака. Тому він з’їдає їх у такій кількості, яка не здатний переварити його організм. Тому зерна виводяться природним шляхом. Правда, вигляд їх не зовсім схожий на початковий.

Зерна кави збирають і просушують, а лише потім продають. В різний час люди багато разів намагалися ферментировать зерна цього сорту штучно, але досягти такого ж результату (без специфічної «обробки» організмом тварини) поки не виходить.

Секрети кави Копі ЛювакІснує думка, що вперше знайшов кавові зерна підприємець з Англії Д. Робінзон. Він зрозумів унікальність кавових зерен і налагодив серійне виробництво Копі Лювак. Потім перейняли досвід англійця бізнесмени з інших країн. Зараз виробництво кави Копі Лювак зосереджено в Індонезії і на півдні Індії. Великим імпортером цього сорту кави є Японія.

Справжні поціновувачі кави вважають, що нестандартний спосіб виробництва кави вельми позитивно позначається на його смакових якостях. Для зерен Копі Лювак характерний карамельний присмак, який доповнюється шоколадним, медовим, вершковим відтінками. Цей смак зерен забезпечує вплив шлункового соку лювака.

Зараз зерна кави добувають не тільки у природньому середовищі, але і на спеціальних фермах, де тварини утримуються в штучних умовах.

Людям, у яких є арбалети для полювання, ні в якому разі не варто стріляти з них у звірків люваков, адже саме їх стараннями проводиться сорт кави, улюблений багатьма гурманами.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.