Розчинна кава з молоком – калорійність

Більшість людей воліє дотримуватися здорового способу життя і стежити за своїм тілом і вагою. У зв’язку з цим калорійність продуктів, у тому числі і розчинної кави з молоком, скрупульозно підраховується.

Розчинна кава з молоком   калорійність

Калорійність розчинної кави з молоком

Так як напій з обсмажених кавових зерен може прискорювати обмінних речовин в організмі, не доводиться говорити про його високої калорійності. Кава сама по собі без додавання інших інгредієнтів вважається одним з найбільш ефективних засобів, що використовуються в зниженні ваги, оскільки містить лише від 2 до 5 ккал. Що в принципі пояснює велику кількість методик для схуднення заснованих на єдиному компоненті – кави.

Але якщо ви віддаєте перевагу пити «еспресо» або «американо» з молоком, заїдаючи солодкими булочками або бутербродами, то про струнку фігуру вам можна забути. Справа в тому, що при додаванні в кава молока калорійність напою зростає до 37 ккал/100 мл. А якщо ще покласти ложечку цукру, калорійність спочатку позитивно впливає на фігуру напою збільшиться в 2 рази.

Любителям розчинної кави теж потрібно бути уважними, оскільки цей напій досить підступний. Так енергетична цінність 100 мл розчинної кави дорівнює 2 ккал, але з-за того, що в його склад входить хімія організм реагує на цей продукт досить неординарно. І виходить, що при додаванні молока 2 ккал трансформують у 200. В результаті, калорійність розчинної кави з молоком стає рівноцінною порції наваристого бульйону, макаронів або мармеладу.

Користь кави

У каві містяться компоненти, що роблять позитивний вплив на організм. Органічна кавова кислота покращує роботу шлунково-кишкового тракту. До складу кавових зерен входять різні мікроелементи і вітаміни: фтор, натрій, кальцій, залізо. Алкалоїди і дубильні речовини надають напою незвичайний смак і тонізуючі властивості.

Кофеїн, який збудливо діє на нервову систему, підвищує працездатність, позбавляє від сонливості і млявості, підвищує артеріальний тиск.

Шкоду кави

Якщо зловживати кавовим напоєм у вас з’являться такі неприємні симптоми: дратівливість, алергічні реакції, безсоння, погіршення самопочуття. Випиваючи каву натщесерце, ви викликаєте зміна кислотності шлунка, що може спровокувати гастрит. А при тривалому прийомі у великих кількостях кави здатний викликати звикання і замість користі принести шкоду.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.