Розчинна кава при вагітності. Чи можна вагітним пити розчинну каву

Коли жінка чекає дитину, її раціон підлягає певної корекції, тому питання, чи можна вагітним пити розчинну каву хвилює багато молодих мам. Проте, на розчарування багатьох майбутніх мам, деякі звичні напої не рекомендуються зовсім, а деякі тільки обмежуються, в тому числі і розчинну каву при вагітності.

Розчинна кава при вагітності. Чи можна вагітним пити розчинну каву

Кава під час вагітності

Як всім відомо, в каві міститься кофеїн. Причому в стаканчику розчинної кави його набагато більше, ніж у чашці натурального. Крім усього іншого, розчинна кава складається з хімічних речовин, які власне і роблять його розчинним. Так регулярне вживання 5-6 чашок на добу викликають наркотичну залежність, точно таку ж, як і від сигарет. А як ви розумієте, вживання будь-якого наркотику в період вагітності, нехай такого безневинного, як кава неминуче викличе алергію або навпаки залежність у дитини.

Саме в зв’язку з цим кількість кави для вагітної жінки має бути скорочено і зведено до мінімуму. Однак, 1 невелика чашечка кави на добу дозволяється, при цьому саме натурального, а не розчинної зважаючи на велику кількість в останньому хімікатів, консервантів, стабілізаторів та ароматизаторів. Пити каву потрібно нерегулярно, а тільки тоді, коли сильно хочеться або чашка кави може замінити ліки від зниженого тиску.

Чай при вагітності

У чаї є кофеїн, причому в міцно завареному чаї, його анітрохи не менше, ніж у чашці кави. Тому чай вагітної пити можна, але у дуже розведеному вигляді, що, ймовірно зменшить смакові якості напою. Більшість зовсім відмовляються від чаю, не сприймаючи його в такому вигляді.

Можливо, у вас закладений хибний стереотип, що в зеленому чаї кофеїну менше, ніж у чорному. Насправді кількість кофеїну в чорному і зеленому чаї однакове, тому зелений чай обмежується точно так само, як і чорний.З іншого боку в зеленому чаї міститься велика кількість біоактивних речовин і мікроелементів, тому якщо майбутня мама хоче випити чаю, краще вибирати зелений, а не чорний, але щодо фортеці ті ж обмеження.

Що ж стосується фруктового чаю, що став останнім часом досить модним, то його треба поділити на звичайний з фруктовими добавками і чисто трав’яний або фруктовий напій. Такий чай буде корисніше звичайного чаю, якщо його заварювати безпосередньо із сушених фруктів і листя, а не заливати окропом пакетик. Не забувайте, що чай з трав’яними і фруктовими добавками все той же чай і щодо фортеці вимоги такі ж.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.