Рейтинг розчинної кави в Росії

Розчинна кава сьогодні користується величезною популярністю — до 80% кавового ринку належить саме йому. Рейтинг розчинної кави в Росії описує найбільш популярні і якісні види розчинного порошку з кавових зерен. Показниками якості напою є не тільки його смак і аромат, але також і хороше розчинення частинок як у гарячій, так і в холодній воді і відсутність осаду.

Втім, аромат і смак – не єдині показники якості розчинної кави. Так, згідно з назвою, він повинен добре розчинятися, причому не тільки в гарячій, але і в холодній воді. Той кави, який розчиняється швидше за все і при цьому не утворює осаду, розчиняючись повністю, є найбільш якісним.

Рейтинг розчинної кави в Росії

Bushido

Найбільше цим вимогам відповідає японський кави марки Bushido, який виробляється під замовлення в Швейцарії. У виробництві кави Bushido використовуються тільки найкращі сорти кави, що пройшли спеціальну обробку для того, щоб найповніше зберегти їх смак і аромат навіть в розчинному вигляді. Кожен вид кави особливий – наприклад, серед «секретних» добавок є харчове золото. Так кава Bushido поставляють в Росію невеликими партіями, що пояснює його високу ціну: не менше 1000 руб. за 100 р.

Grandos

За своїми ароматичними і смаковими якостями німецький Grandos ненабагато поступається Bushido. Він також належить до елітарної продукції, яка виробляється виключно з натуральних зерен арабіки без добавок у вигляді ароматизаторів – тільки сама кава. Ціна за розчинний Grandos також досить висока, і тому його частіше можна знайти в спеціалізованому магазині, а не в супермаркеті.

Maxim

Третє місце в рейтингу зайняв південно-корейський кави Maxim, який теж рідко можна зустріти в супермаркеті. Напій Maxim виробляється з натуральної сировини за спеціальною технологією, тому в каву присутня невелика кількість ароматичних добавок, але незважаючи на це у нього глибокий благородний аромат і відмінний смак.

Carte Noire

Carte Noire посів четверте місце. Ця кава виробляється у великих кількостях і його часто можна побачити в магазині. Не плутайте Carte Noire з маркою «Чорна карта» — це два абсолютно різних постачальника. Carte Noire – це французька кава, який виробляється з натуральної якісної арабіки.

Пам’ятайте, що, не дивлячись на рейтинг перший фактор, що має значення – це ваш власний смак і перевагу, тому спробуйте всі види і визначитеся, який з них вам більше хочеться пити вранці.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.