Рейтинг кавоварки для дому

Рейтинг кавомашин для будинку складається з апаратів з широкою функціональністю. Наприклад, пристрої з системою «швидкого пара» готують каву швидше за всіх. А при наявності бойлера можна одночасно приготувати два різних напою: еспресо і латте, макіато і капучіно – є багато варіантів. Не забувайте про відмінну можливість задавати і зберігати настройки.

Рейтинг кавоварки для дому

Кавомашини від Saeco

При вибору апарату для будинку, як правило, враховуються габарити кімнати, де він буде стояти. Зазвичай, для економії простору вибирають кофемашину компактніше. У цьому сенсі ідеальним вибором будуть моделі XSmall від Saeco. Вони має достатню кількість функцій, для приготування латте і еспрессо, а також невибагливі в експлуатації і легко очищаються.

Цей же виробник випускає моделі Saeco HD8751 з можливістю парового спінювання молоко, Saeco Royal, з встановленою системою SBS, контролює міцність напою, Saeco HD8753, здатна приготувати капучіно.

Кавомашини Saeco припускають використання зернової кави. Хоч сьогодні великою популярністю користуються капсульні кавоварки, для домашнього застосування все ж оптимальним варіантом є автоматичні кофемашини з традиційною системою приготування кавових напоїв.

Головним фактором є більш дороге використання капсул з кави, у той час як зернової кави вистачить на більш тривалий період, до того ж смак у нього більш насичений і натуральний.

Кавомашини від Jura

Кращою кавоваркою в домашньому застосуванні є та, в якій ідеально поєднуються функціональність і стильний зовнішній вигляд. Моделі від Jura, якраз належать до цієї категорії. Крім вишуканого дизайну вони забезпечені неймовірно зручною функцією запам’ятовування індивідуальних налаштувань. Простіше кажучи, кожен з членів сім’ї може занести в элетронную пам’ять пристрою свої переваги в приготуванні напою, і натисненням однієї кнопки приготувати улюблений напій.

Само собою, ця можливість робить кавоварки марки Jura дорожче інших, однак ця ціна підтверджується високою якістю збірки і надійністю апарату. Наприклад, якщо ви зупините свій вибір на моделі Jura Impressa з функцією приготування гарячого шоколаду і капучіно або на Jura Ena, здатної приготувати каву без кофеїну, ви можете бути впевненими, що пристрій буде використовуватися довгі роки. Крім того, машини цієї марки забезпечені функцією самоочищення і не вимагають особливого догляду.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.