Рейтинг капсульних кофемашин

Капсулированный кава для кавових машин не так давно з’явився в житті сучасної людини, але швидко став популярним. Рейтинг капсульних кавоварок сьогодні досить високий, так як вони забезпечують швидке та якісне приготування ароматного напою. Сама система капсульного кави відрізняється від звичайних кавоварок тим, що вся робота з підготовки зерен – дозування, помел, пресування і т. д. – виконуються для них в заводських умовах. Людині достатньо відкрити кришку, покласти капсулу і натиснути кнопку приготування. І вже через хвилину ви отримаєте смачну каву.

Рейтинг капсульних кофемашин

Krups KP 1006

Дана модель стала класикою під капсули Nescafe Dolce Gusto, її вартість від 2600 руб. до 4100 руб. Krups KP 1006 володіє всіма необхідними характеристиками: містким резервуаром для води на 600 мл, максимальним тиском помпи 15 бар, потужністю 1,5 кВт, індикатором рівня води і включення, автовідключенням, регульованою підставкою для гуртки.

Для когось останнє може здатися не таким важливим, проте деякі кавомашини не підходять для стандартних чашок і кухлів по висоті – вони просто не вміщуються. У 5-ти кілограмової Krups KP 1006 такого недоліку немає.

DeLonghi EN 125 Nespresso

Це найпопулярніша модель фірми, ще її називають Pixie. Вартість кавоварки варіюється від 5500 руб. до 9500 руб. Здається, що дорого, проте смачний еспресо, самоочищення від накипу, автовимкнення, металевий корпус, індикатори рівня води і включення, тиск помпи в 19 бар, 0,7-літровий резервуар для води і потужність 1,3 кВт – варті таких грошей.

У Pixie є інші приємні особливості: контейнер для відходів на 10 капсул, краплезбірник і чотири фірмових кольори: синій, червоний, лаймовий і срібний. Пристрій важить менше 3 кг.

Bosch TAS 4011/4012/4013/4014 EE

Всі ці моделі кавоварки Bosch TAS характеризуються надійністю і різноманітним дизайном. У них відмінно поєднуються величезний 2-літровий резервуар для води, індикатори рівня води і включення, потужність 1,6 кВт, підставка, регульована по висоті, піддон для крапель. Дана кофемашина за 3000 – 7000 руб. важить менше кілограма, а дизайн моделі навіть отримав престижну Red Dot Award.

Не дивлячись на те, що до рейтингу увійшли всього три кавоварки капсульного типу, ви тепер знаєте, чим вони відрізняються і чому саме ці моделі стали популярними серед споживачів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.