Рецепти кави для кавоварки. Рецепти приготування кави в кавомашині

Рецепти кави для кавоварки найчастіше йдуть разом з інструкцією до апарату. Однак варто розглянути рецепти приготування кави в кавомашині навіть якщо ви ще не придбали цей чудо-пристрій, хоча б для того, щоб знати що ви можете приготувати після покупки.

Рецепти кави для кавоварки. Рецепти приготування кави в кавомашині

Еспресо

Перше, що варто навчитися робити в кавомашині, звичайно, еспрессо, адже це самий популярний напій, на основі якого були створені всі решта. Послідовність дій:

 • У ріжок, кладеться приблизно одна чайна ложка з гіркою меленої кави, приблизно 7-9 р.
 • У холдере формується щільна таблетка у вигляді добре утрамбованого кави. Головне запресувати рівномірно, інакше при екстракції, вода піде в той край, де менше всього щільність і товщина таблетки, тоді кави вийде водянистим і ненасиченим. Цю задачу можна вирішити за допомогою кавового чалда.
 • Натисніть на кнопку приготування і слідкуйте за стадіями екстракції.
 • У підсумку ви отримуєте 30 мл прекрасного еспресо.
 • Рістретто

  Для приготування рістретто потрібно виконати ті ж дії, що і для еспресо, але в кінці другої фази припинити подачу води. Так у вас вийде 25 мл кави. Це досить насичений напій. Подавати його потрібно в прогрітих чашках для еспрессо. Можна разом з ним і подати склянку води, щоб кожен ковток відчувати, наче в перший раз.

  Доппіо або подвійний еспресо

  На одну порцію доппіо готується 2 порції еспресо, які виливаються в 1 чашку. Подається в прогрітих чашках для еспрессо.

  Капучіно

  Це найпопулярніший напій з додаванням міцної стійкої молочної піни і молока. Молоко потрібно спінити за допомогою капучинатора (насадка панарелло). Тут є дві особливості. Перша – беріть охолоджене молоко, тільки з холодильника. Друга – вспенивайте краще в якомусь тонкостенном посудині (скляний стаканчик або металевий пітчер), що дозволить вловити момент, коли потрібно припинити збивати молоко.

  Як тільки руці стало важко тримати приблизно 75-80 С, значить молоко вже готове. Якщо ви пропустите потрібний момент, то під дією пари молоко закипить і від кави буде виходити аромат кип’яченого молока. Саме собою повинна піднятися пінка. Добре збита молочна пінка здатна витримати на поверхні шматочок цукру.

  Тепер потрібно приготувати порцію еспресо. Потім в чашку з еспресо перелити молочну пінку . При бажанні зверху посипте корицею, какао або тертим шоколадом.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.