Рецепт кави з корицею і какао

Рецепт кави з корицею і какао

Інгредієнти для рецепта кава з корицею і додаванням какао, наведені за текстом.
Приємного кавування. Чекаємо Ваших відгуків.

Весняний ранок. Вже на душі чудово! Пташки, цвітуть дерева, пахощі квітів. Не знаю, як вам, але особисто для мене ранкове пробудження проблематично. Точно, як в анекдоті: «Я люблю спати, а спати любить мене, але ранок так не хоче, щоб ми були разом!». Безсумнівно, у кожної людини є свої секретики і способи, щоб зранку прокинутися. Хтось стрілою летить в обійми душа. До речі про воді, знайома недавно помітила, що контрастний душ неможливо корисний для організму. Я прислухалася. Однак, після відчуття, що по мені пройшовся струм і на додачу вдарив, зрозуміла – не моє!

На зорі я подібна зомбі: як встала, не пам’ятаю, як опинилася у ванній, теж не пам’ятаю. Зважаючи на це, я як консерватор, цілеспрямовано йду на кухню. Поспішаю знову відчути присмак напою від старого, доброго дядечка Калді. Згідно з легендою, ефіопський пастух Калді перший помітив тонізуючі властивості, всіма коханої на планеті ароматного напою під назвою кави. Уклін йому за таку проникливість!

Особисто у мене є чудовий рецепт кави з корицею. Вважаю, що такий спосіб приготування – універсальним. Чому? Просто, даний спосіб приготування ранкової кави, несе в сукупності кілька призначень. Безумовно, збуджує, тонізує, а також, стимулює активну роботу обміну речовин. Простіше кажучи, покращує наш метаболізм. А що нам дівчатам треба?! Ми завжди думаємо, навіть з ранку, про нашій фігурі. І ще, даний спосіб приготування порадує ваших коханих. Записуйте рецепт:

Інгредієнти кави з корицею (на 2 порції):

 • Окріп 600 гр.
 • Мелена кава 3 ст. л.
 • Кориця 1 ч. л.
 • Молоко (нежирне) 300 гр.
 • Какао 2 ст. л.
 • Цукор 2 ст. л.
 • Ванілін 1 ч. л.
 • Починаємо приготування потужного енерджайзера.

  Кава з корицею перемішуємо. Даний порошок додаємо в кип’ячену воду, наприклад, в спеціальний фарфоровий чайник. Кава з корицею допомагають поліпшити циркуляцію крові у всьому нашому тілі. Зранечку, те, що треба! Але у мене залишилися інші інгредієнти, які вдосконалять обладнаний напій.

  Молоко (я віддаю перевагу 1/5% жирності), какао, ванілін і цукор в окремому посуді збити блендером або міксером. Заздалегідь приготуйте красиві чашки – факт, яскраві предмети, завжди піднімають настрій! Розлийте молоко, розділивши на дві чашки. Я люблю тішити свого коханого, тому зверху накриваю невеликим шаром готового крему з балончика. І в кінці останній штрих – кладу щіпку ванілі! Смачно! Ранок пахне любов’ю! Приємного кавування!

  Автор – Сармалаева Гульмира

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.