Рецепт ароматної кави з корицею

Рецепт ароматної кави з корицею

 • 1ч. ложка меленої кави
 • 1/3 ч. ложки цукру
 • 1/3 ч. ложки меленої кориці, або паличка кориці
 • У кого які асоціацій при слові «кава»? Особисто у мене уява відразу нагадує вабливий аромат, улюблену порцелянову чашку з напоєм, а в роті вже знайомий смак напою. Але, як відомо все приїдається, а в моєму випадку припивается, і хочеться чогось такого. І саме в такі моменти дуже виручає свіжоприготований кави з корицею. Не будемо вникати, хто придумав додавати в каву корицю, повіримо на слово, що було це давно. А кориця – це сама популярна пряність, яку додають у каву. До речі, можу підказати, як вибрати справжню корицю, а не підробку – вона більш тонка, маю на увазі паличку. Купуючи мелену корицю, ймовірність бути обманутим зростає.

  Помічено, що кава з корицею допомагає скинути зайві кілограми. Цей факт повинен порадувати жінок. Приступаю власне до опису самого приготування.

  Підготували всі потрібні інгредієнти, дістали керамічну чашку з кавою. Якщо є необхідність, перемололи його. Повну чайну ложку кави, а за бажанням і з гіркою засипаємо в улюблену турку. Додаємо корицю і цукор і ставимо на вогонь. Так-так, без води. Зараз наше завдання все добре прогріти. Додаємо одну чашку очищеної, на крайній випадок фільтрованої води. Чашка в моєму рецепті саме кав’ярня, а не пів-літрова. Чекайте, поки кава почне закипати. Як тільки цей момент настав, отлейте в приготовлену чашечку невелику кількість кави. Повторіть ритуал 3-4 рази, кожного разу трохи переливаючись кави. В результаті у вас повинен вийти запашну каву з пінкою. Наступного разу експериментуйте, бути може, вам до смаку потрібно більше кориці, кави або цукру. Приємного апетиту.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.